Reklamlar
Akıncılar güvenlik

GTO’dan Sanayi esnafına sosyal tesis sözü

10 Temmuz 2019 Çarşamba 14:56
gtodan-sanayi-esnafina-sosyal-tesis-sozu

GTO Yönetim kurulu Başkanı Nail Çiler, Darıca Küçük Sanayi Sitesi Başkan ve Yönetimi Kurulu üyelerini ziyaret ederek, sanayi esnafı için içerisinde toplantı Salonu, revir ve yönetim ofisinin de yer alacağı Sosyal Tesis yapma sözü verdi.

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, Darıca Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Yılmaz Serçe ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek site esnafına sosyal Tesis yapma sözü verdi.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ın da sunacağı katkılarla, Küçük Sanayi Sitesi’ne yapılacak olan 150 metrekarelik Sosyal Tesiste, çalışanlar ve esnaf için sosyal alanın yanı sıra, tam donanımlı toplantı salonu, içerisinde iş güvenliğinin de olacağı revir ile site yönetimine ait ofis alacak.

Darıca Özel Hospitalpark Hastanesi’nin de haftada 2 kez doktor ve hamşire katkısında bulunacağı öğrenilirken, Darıca Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Yılmaz Serçe, GTO Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler ve ekibine, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’a, Hosptalpark Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Yakup Yöntem ile emeği geçen herkese sanayi esnafı adına teşekkür ettiğini dile getirdi


Haber okunma sayısı: 488

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ