Orhan Kılıç

DASİAD’dan bir sosyal sorumluluk projesi daha

02 Mayıs 2018 Çarşamba 13:47
dasiaddan-bir-sosyal-sorumluluk-projesi-daha

Masal Hobi Grubu’nun Halk Eğitim merkezi işbirliği ie yetiştirdiği kursiyerler, el işi, göz nuru ile yaptıkları Karma Sergi DASİAD’ın hizmet binasında açıldı.

02 - 06 Mayıs 2018 tarihleri arasında shaşlka açık olacak serginin açılışına  Darıca Kaymakamı Ömer Karaman, DASİAD Başkanı Hüseyin Özdinçer, Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Turan, CHP İlçe Başkanı Yakup Törk, İyi Parti Darıca İlçe Yöneticisi Şazim Boztaş, Kocaeli Milletvekili A.Adaylarından Turan Atilla, Ayşegül Yüken, Kemal Çevik, Özer Yıldız, Masal Hobi Grubu temsilcisi öğretmen Sevinç Akbulut, Halk Eğitim Merkezi Öğretmeni Burcu Berber ile kursiyerler katıldı.

Tamamen el emeği ve göz nuru ile yapılan çalışmaların sergilendiği açılışta konuşan DASİAD Başkanı Hüseyin Özdinçer, Yönetim olarak, sosyal sorumluluk projelerine daha önceden olduğu gibi bundan sonra da sürdüreceklerini kaydederek, bu şekildeki aktivitelere DASİAD olarak her zaman destek verceklerini söyledi. Başta Kaymakam Ömer Karaman’a, Masal Hobi Grubu, Milli Eğtim Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne evde oturan hanımlara böyle bir imkan sundukları için teşekkür ettiğini belirtti.

Kaymakam Ömer Karaman ise, Halk Eğitim Merkezi’nin sosyal sorumluluk projelerinde oldukça büyük katkılarının olduğunu ifade ederek, daha önceleri de yemek, el işi,ve buna benzer kurslar açarak, ev hanımlarını hem meslek sahibi yaptıklarını, hem de ev ekonomisine katkı sunduklarını kaydetti. Bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ettiğini ifade eden Kaymakam Karaman, kaymakamlık olarak da bu yöndeki projelere her zaman destek vereceklerini kaydetti.

Haberin etiketleri:

DASİAD, Masal Hobi Gurubu


Haber okunma sayısı: 992

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ