Bölge, Sürücü Kursu, Alemdar, Nur Marin, Dörtler Cam, Kerimiz
Akıncılar güvenlik 1

Darıcalılar, Bıyık'ı başarılı buluyor!

07 Ekim 2019 Pazartesi 12:39
daricalilar-biyiki-basarili-buluyor

Darıca’da geçtiğimiz ay tanınmış bir anket firması tarafından yapılan kamuoyu araştırmasında Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ı başarılı bulanların oranının yüzde 60 çıktığı öğrenildi.

Darıca’da göreve gelmesinin üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen yaptığı çalışmalarla dikkat çeken Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, yapılan anketlerde de farkını ortaya koyuyor.

 

2 BİN 300 KİŞİYLE ANKET

Tanınmış bir anket firması 31 Mart seçimlerinin ardından ilk kamuoyu araştırmasını Kocaeli’nde yaptı. Belediye başkanlarının performansını ve çalışmalarını ölçmek için yapılan ankette edinilen bilgilere göre, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’a desteğin yaklaşık yüzde 60 olduğu öğrenildi. Darıca’da 2 bin 300 kişiyle yüz yüze görüşme yöntemiyle gerçekleşen ankette vatandaşlara “Darıca’nın en büyük sorunu nedir?”, “Belediye çalışmalarını beğeniyor musunuz?”, “Belediye başkanını başarılı buluyor musunuz?” gibi soruların sorulduğu ifade edildi. 

YÜZDE 60 BAŞARI ORANI

Ankete katılanların yüzde 59.5’i Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ı başarılı bulurken yüzde 63’ü de Başkan Bıyık’a rahat ulaştığını belirtmiş. Ankete katılanların yüzde 57’i sinin de son 4 ayda yapılan çalışmaları beğendiği bilgisine ulaşıldı. Kararsızlar dağıtıldığında oranların daha yukarı çıktığı ifade edilirken Başkan Muzaffer Bıyık’a desteğin her geçen gün arttığı da ifade ediliyor.Haber okunma sayısı: 312

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • hasan öztürk

    Misafir darıcalıyım ama bir şey yapmadı ki beğenelim kaldı ki her yaz yapılan şenlikleri yapmadı niye başarılı bulalım 07 Ekim 2019 23:41

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ