Darıca SGK hizmete girdi!

09 Ağustos 2017 Çarşamba 16:13
darica-sgk-hizmete-girdi

Gazetemizin uzun süredir dile getirdiği Sosyal Güvenlik Kurumu Darıca Şubesi resmen faaliyete girdi. Darıca Sosyal Güvenlik Merkezi, Darıca Kaymakamlık Binası'nın 2. Katında Darıcalı vatandaşlara resmen hizmet vermeye başladı.

Darıca'nın en büyük eksikliklerinden biri olan Darıca SGK Merkezi, resmen faaliyete açıldı. Darıca Sosyal Güvenlik Merkezi, Darıca Kaymakamlık Binası'nın 2. Katında Darıcalı vatandaşlara resmen hizmet vermeye başladı. SGK Kocaeli İl Müdürü Nurettin Nacar konuyla alakalı yaptığı açıklamada ''Sosyal Güvenlik Kurumu olarak misyonumuz, değişen sosyal güvenlik ihtiyaç ve risklerine karşı toplumu güvence altına alarak güvenilir, kaliteli ve yenilikçi bir anlayışla sürdürülebilir sosyal güvenlik hizmeti sunmaktır. Amacımız doğrultusunda Türkiye’nin dört bir yanında İl Müdürlükleri ve Sosyal Güvenlik Merkezleriyle birlikte vatandaşların tamamına hizmet vermekteyiz. Bu amaçla Kocaeli Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü olarak Vatandaşlarımızın iş ve işlemlerini kolaylaştırmak ve kendi ilçelerinde de işlemlerini yapabilmelerini sağlamak amacıyla bugüne kadar ilimize bağlı 7 ilçede Merkez Müdürlüğü açılmıştır. Bu anlayışımızın devamı olarak Darıca Sosyal Güvenlik Merkezimiz, Darıca Kaymakamlık Binasının 2. Katında vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladı'' dedi.

 

DARICA SGK MERKEZİ İLETİŞİM

Adres: Zincirlikuyu Mahallesi, Şht. Bahattin Alaslan Sk. No:5 Kat:2, (Darıca Kaymakamlık binası Tüketici Hakem Heyeti Bürosu yanı) Darıca/KOCAELİ 

Telefon : 0 262 745 27 52 - 0 262 745 38 70 - Faks : 0 262 745 26 20

Haberin etiketleri:

Darıca SGK hizmete girdi!


Haber okunma sayısı: 1664

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ