Reklamlar
Akıncılar güvenlik

Çiler; Özlem ve Minnetle anıyoruz

09 Kasım 2019 Cumartesi 13:00
ciler-ozlem-ve-minnetle-aniyoruz

GTO Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 81. Ölüm Yıldönümü nendeniyle bir mesaj yayınladı

Çiler Yayınladığı mesajda şunları söyledi,’’Milletmizin gücünü, özgüvenini, tarihteki rolünü gösteren, büyük mücadele sonunda kurulan en önemli eserimiz Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü aramızdan ayrılışının 81. Yıldönümünde özlem, minnet ve saygıyla anıyoruz.

 

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğinde Cumhuriyet döneminde hayata geçirilen inkılaplar ve yenilikler; demokratik Türkiye'nin temellerini atarak ülkemizde büyük bir dönüşüm ve modernleşme sürecini başlatmıştır. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, tarihin en önemli sayfalarına imzasını atmış, milletimiz yok olmaya yüz tutmuşken şanlı ordumuzla birlikte Çanakkale’de destan yazarak, İstiklal Mücadelemizde ulusumuzun birlik, beraberlik ve bağımsızlık ruhundan asla vazgeçmeyeceğini, Cumhuriyetin ilanından sonra sırayla yapılan inkılaplarla yenilenen gücümüzü tüm dünyaya kanıtlamıştır.                  

10 Kasım, Türk Milleti için ATATÜRK’ü anma günü olduğu kadar, aynı zamanda O’nun düşüncelerini ve ideallerini gerçekleştirme konusundaki kararlılığını hatırlama günü olmuştur.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ ü andığımız bugünde, tüm kazanım ve başarıları Türk milletine emanet eden Ulu Önderimizi en iyi şekilde yaşatmanın yolunun onun eserlerine sahip çıkmak ve korumak olduğunun bilinciyle, gelecek nesillerimizin de aynı anlayışla sorumluluklarını yerine getirecek olduğuna inanıyor, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ ü bir kez daha saygı ve minnetle anıyorum.’’

Haberin etiketleri:

Nail Çiler


Haber okunma sayısı: 134

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ