Orhan Kılıç

Cami Cemaatı perişan oldu

05 Şubat 2018 Pazartesi 08:27
cami-cemaati-perisan-oldu

Darıca Sırasöğütler Mahallesi, 1642/2 Sokak üzerindeki İrfaniye Cami Cemaatı ve sokak sakinleri, komşu inşaat sahibinin her gün yola su boşaltması nedeniyle sokağın çamur deryasına dönüştüğünü ifade ederek, bu nedenle büyük sıkıntı yaşadıklarını söylediler.

İrfaniye Camii’nin yakınında ikamet eden bir vatandaşın, yeni yaptırdığı binasının bodrumunu su bastığı için her gün boşaltım yaptığı sokak yolunun çamur deryasında döndüğü belirtildi.

Sokak sakinleri , yaşadıkları sıkıntıları gidermek için devamlı olarak yola kendi imkanlarıyla sağdan soldan getirdikleri mıcır ve atık toprakları döktüklerini ancak  yine de çözüme kavuşamadıklarını ifade ettiler.

 

CAMİ İMAMI EL ARABASIYLA MICIR DÖKÜYOR

Sırasöğütler Mahallesi İrfaniye Camii İmamının, cemaatın ayakları çamur olmasın ve o vaziyette camiye girmesinler diye, sokak sakinleriyle birlikte el arabasıyla her gün yola toprak ve mıcır taşıdığı da belirtilirken, mahalleliler ve cami cemaati, yola su boşaltmaması için komşularını defalarca uyardıklarını ve asfalt yapılması için yetkililere başvurdukları halde bir sonuca ulaşamadıklarını sözlerine eklediler.

Haberin etiketleri:

Cami Cemaatı perişan oldu


Haber okunma sayısı: 1409

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER