Kocaeli Büyükşehir
BY Yıldıray

Büyükakın; Hayvanat Bahçesi'ni, Darıca Millet Bahçesi'ne taşımak istiyoruz!

27 Şubat 2020 Perşembe 10:42
buyukakin-hayvanat-bahcesini-darica-millet-bahcesine-tasimak-istiyoruz

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Tahir Büyükakın, Darıca'nın en önemli markalarından biri olan Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi'ni, Darıca Millet Bahçesi'ne taşımak istediklerini belirtti.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Tahir Büyükakın, Darıca'nın en önemli markalarından biri olan Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi'ni, Darıca Millet Bahçesi'ne taşımak istediklerini belirterek ''Yalçın ailesi ile oturup bunları konuşmak istiyoruz. Yakın zamanda bir araya gelerek, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla Darıca Hayanat Bahçesi'ni Darıca Millet Bahçesi'ne taşımak istiyoruz'' dedi.

Bugün gazetecilerle sohbet eden ve soruları cevaplayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Tahir Büyükakın, Darıca Hayvanat Bahçesi'nin Darıca'nın en büyük markalarından biri olduğuna dikkat çekerek, ''Darıca Hayvanat Bahçesi, bölgemizin en değerli markalarından biri. Darıca Millet Bahçesi'nin bir bölümünü Hayvanat Bahçesi'ne vermek istiyoruz. Yalçın ailesi ile buluşup, bu konuyu masaya yatıracağız'' dedi.Haber okunma sayısı: 953

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • tebrikler

    Misafir Hayvanlarla milleti birleştiriyorsunuz 27 Şubat 2020 14:20

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ