Gebze Belediyesi
Akıncılar güvenlik
gtu-muhendislik-fakultesinde-dekanlik-devir-teslim-toreni-yapildi

GTÜ Mühendislik Fakültesi’nde Dekanlık Devir Teslim Töreni yapıldı

GTÜ Mühendislik Fakültesi’nde Dekanlık Devir Teslim Töreni düzenlendi. Harita Mühendisliği Bölüm Başkanı olup dekanlık görevine atanan Prof. Dr. Taşkın Kavzoğlu, görevi Prof. Dr. Bülent Akbaş’tan teslim aldı.

gtu-mimarlik-fakultesi-colonasi-agirladi

GTÜ Mimarlık Fakültesi Colonas’ı ağırladı

Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) Mimarlık Fakültesi’nde düzenlenen programda Mimarlık Tarihi Profesörü Vasilios Colonas sunum gerçekleştirdi.

iik-hastasi-genc-azmi-sayesinde-hukuk-fakultesini-kazandi

İik hastası genç, azmi sayesinde Hukuk Fakültesi’ni kazandı

Darıca'da yaşayan ve henüz 8 yaşındayken yakalandığı İlik Yetmezliği hastalığı nedeniyle zor günler geçiren, bu nedenle de okuluna 3 yıl ara vermek zorunda kalan 21 yaşındaki Ömer Çiftçi, azmi sayesinde Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Hukuk Fakültesine girmeye hak kazandı.

gtu-daricaya-fakulte-acabilir

GTü, Darıca’ya fakülte açabilir!

ÖZEL HABER - Fetö Terör Örgütü ile mücadele kapsamında çıkarılan Olağan Üstü Hal(OHAL) yasası kapsamında terör örgütü ile ilişkili olduğu kaydedilerek kapatılan ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın tapulu malı olan Fatih Koleji’nin yerine Gebze Teknik Üniversitesi’nin fakültelerinden birinin yapılması için çalışmalar başlatılacak.

daricaya-iki-fakulte-geliyor

Darıca’ya iki fakülte geliyor!

AK Parti milletvekilleri tarafından Gebze Bilim ve Teknoloji Üniversitesi adı altında AK Parti Grubu’na sunulan kanun teklifi için geri sayım başladı. Ekim ayında yasalaşması beklenen üniversitenin iki fakültesinin Darıca’ya yapılması planlanıyor.


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ