Darıca\'nn ilk ve tek günlük gazetesi

SEDAŞ'tan yatırımlara devam

18 Mart 2018 Pazar 14:03
sedastan-yatirimlara-devam

(SEDAŞ) Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş., faaliyet bölgesinde bulunan 4 İl 45 İlçede 3,4 milyon nüfusa ve 1,7 milyon kullanıcıya, misyonu gereği, “güvenli, kaliteli, güvenilir elektrik enerjisine sürdürülebilir erişimini sağlamak” amacıyla, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. SEDAŞ çok farklı nedenlere bağlı olarak meydana gelebilecek olası elektrik kesintileri için vardiyalı sistemde 24 saat görev yapan ekipleri ile müşterilerine hizmet vermek üzere sahada görev yaparken, bakım ekipleri bakım programı kapsamında enerji sisteminde koruyucu önlemler alıyor ve performans esasına dayalı günlük, aylık ve yıllık bakım programlarını da gerçekleştiriyorlar.

SEDAŞ, Kocaeli’de kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmeti kapsamında 2018 yılının Mart ayında bakım, onarım çalışmaları ile yatırımlarına devam etti. 

Daha aydınlık bir Kocaeli için Merkez, Başiskele, Çayırova, Darıca, Derince, Dilovası,  Gebze, Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Körfez, ilçelerinde 533 aydınlatma armatürünün bakım ve onarımını gerçekleştiren  SEDAŞ’ın  şebeke operasyon ekipleri, yine adı geçen ilçelerde 94  elektrik dağıtım panosunun, 68 elektrik trafosu ve 6 elektrik dağıtım merkezinin de bakımını yaptılar. SEDAŞ’ın Kocaeli’deki  bakım ve yatırım çalışmaları devam edecek.  

BAKIM HEDEFİ YÜZDE YÜZ 

SEDAŞ, Kocaeli’de kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmeti kapsamında 2018 yılının Mart ayında bakım, onarım çalışmaları ile yatırımlarına devam etti. SEDAŞ, Kocaeli’de sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla, elektrik şebekelerinin yenilenmesi için trafo, pano, elektrik dağıtım merkezi ve enerji dağıtım hatlarındaki bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını da sürdürüyor. SEDAŞ sahadan gelen verilerin analizi ve yerinde yapılan tespitler yanında gelen ihbarları da dikkate alarak hazırladığı bakım programını, SAP Bilişim programıyla takip ediyor. Bakım gerçekleşme hedeflerinin yüzde yüz  olması hedefiyle saha çalışmaları sürdürülüyor.  

Haberin etiketleri:

SEDAŞ Kocaeli yatırım


Haber okunma sayısı: 1400

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER