Hospitalpark’tan yeni hastane müjdesi!

11 Mart 2015 Çarşamba 09:43
-hospitalparktan-yeni-hastane-mujdesi

Hospitalpark Darıca Hastanesi 14 Mart Tıp Bayramını düzenlediği gece ile kutladı. Geceye katılım yoğun oldu.

Bayramoğlu Basın İlan Kurumu Tatil Köyünde düzenlenen geceye, Hospitalpark Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Yakup Yönten, Başhekimi Dr. Nilgün Yönten, İcra Kurulu Başkanı Dr. Hakan Taşlı, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ve eşi Teslime Karabacak ve Hospitalpark Hastanesi personeli katıldı.
 

YENİ HASTANE MÜJDESİ

Darıca da özel hastane denilince ilk akla gelen Hospitalpark Darıca Hastanesi yeni hastane projesini düzenlediği gecede tanıttı. Haziran ayında temelleri atılması planlanan Hastane 2016

yılında tamamlanacak. Yeni Hastane 129 yatak kapasiteli 6 ameliyathane 3 adet yoğun bakım bulunuyor. (Yenidoğan, KVC, Erişkin) Tanıtım esnasında en çok üzerinde durulan konu çocuk polikliniği oldu. Çocuk psikolojisinin tüm detaylarına kadar düşünülerek tasarlanan çocuk polikliniği bölgemiz hastanelerine örnek olması bekleniyor.
 MODERN BİR HASTANE OLACAK

Gecede konuşma yapan Hospitalpark Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Yakup Yönten Darıca'ya yakışan bir projeye imza attığını ve bundan dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdi. 20. yılımızda hem Hospitalpark hem de Darıca'ya yakışan modern bir Hastane yapacaklarını söyleyen Yönten, yıllardır desteklerini esirgemeyen Şükrü Karabacak'a teşekkür etti. Hospitalpark Başhekimi Dr. Nilgün Yönten Şükrü Karabacak'a plaket takdim etti. Yeni projenin tanıtımının ardından katılımcılara yemek ikram edildi. Yakup Yönten ve Nilgün Yönten katılımcıları kapıya kadar uğurlayarak katılımlarından dolayı teşekkür etti.

 Haber okunma sayısı: 3023

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER