darıca belediyesi
darıca gazetesi

Özel İlim'de TEOG başarısı

07 Haziran 2017 Çarşamba 12:10
ozel-ilimde-teog-basarisi

Öğrencilerinin akademik, sosyal ve manevi alanda gelişimi için büyük çaba sarf eden Özel Darıca İlim Okulları büyük bir başarıya daha imza attı. Gazetemize açıklamalarda bulunan Okul Müdürü Halil Bulut, ‘’Yoğun bir çalışma temposu içinde tüm öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz özverili ve çok emek sarf ettiler. Gösterdiğimiz gayret sonucu elde ettiğimiz puanın mutluluğu ve gururu içindeyiz’’ dedi.

Özel Darıca İlim Okulları 2016-2017 Eğitim Öğretim yılına tamamen TEOG merkezli bir eğitim programıyla giren, hafta içi TEOG hazırlık programı, hafta sonu çalışma programı, deneme sınavları, uzman eğitim kadrosu, etkin rehberlik hizmeti sayesinde Nisan ayı sonunda gerçekleştirilen 2. Dönem TEOG Sınavında öğrencileriyle başarılı okullar arasında olmayı başardı.

Okul Müdürü Halil Bulut, Darıca Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erol Polat’a yaptığı açıklamada, Özel İlim Eğitim Kurumunun öğrencilerini sadece sınava değil hayata da hazırladığını, altını çizerek vurguladı. Bulut açıklamasının devamında ‘’Yoğun bir çalışma temposu içinde tüm öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz özverili ve çok emek sarf ettiler. Gösterdiğimiz gayret sonucu elde ettiğimiz puanın mutluluğu ve gururu içindeyiz. 2016-2017 eğitim öğretim yılı 2. TEOG sınavında öğrencilerimizden Aslıhan Gün, Buğra Muhçi tüm soruları doğru cevaplayarak Türkiye birincisi oldular. Okulumuz TEOG-2 ‘de %91’lik ders başarı ortalamasıyla ilk yılında bölgenin önde gelen başarılı okulları arasında yerini aldı’’ dedi.

Haberin etiketleri:

Özel İlim'de TEOG başarısı


Haber okunma sayısı: 659

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER