Bölge, Sürücü Kursu, Alemdar, Nur Marin, Dörtler Cam, Kerimiz
By KOKO KOKOREÇ

Fen Bilimleri Olimpiyatı’nda ödüller verildi

02 Mayıs 2019 Perşembe 19:23
fen-bilimleri-olimpiyatinda-oduller-verildi

Gebze Yücel Boru Fen Lisesi tarafından Kocaeli ili genelinde ilk defa gerçekleştirilen “Fen Bilimleri Olimpiyatı” ödülleri, okulun Gökşen Mustafa Yücel Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.

 

Törene Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Gebze Teknik Üniversitesi Rektör Temsilcisi Prof. Dr. Erhan Demirtaş, Gebze Belediyesi Başkan Yardımcısı Sedat Çelik, TÜBİTAK İdari ve Sosyal İşler Müdürü Halim Turgut, 

Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, Darıca Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz, TÜBİTAK ve Gebze Teknik Üniversitesi’nden olimpiyat komitesinde görev alan akademisyenler, olimpiyata katılan öğrenciler, okul müdürleri, danışman öğretmenler ve öğrencilerin ailelerinin katıldı.

Okul Müdürü İsmail Boğa olimpiyata katılan herkese teşekkür ettiği konuşmasında, olimpiyatla ilgili istatistiklere yer verdi.Programda Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan ise bu tür organizasyonların ilçemizde artmasına her zaman öncülük edeceklerine ve yarışmaların devamını getireceklerine olan inancından bahsetti.

Kaymakam  Güler de olimpiyat yarışması gerçekleştirmenin gereğine vurgu yaparak bölgemizde böyle yoğun katılımlı etkinliklerin öğrencilerimize fayda sağlayacağı vurgusunu yaptı.Haber okunma sayısı: 329

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER