darıca belediyesi
darıca gazetesi

Darıca Final Okulları'nda mezuniyet coşkusu

05 Haziran 2017 Pazartesi 16:41
darica-final-okullarinda-mezuniyet-coskusu

Darıca Final Okulları 1.yılında mezuniyet töreniyle unutulmaz bir program sundu.

Darıca Final Okulları’nda düzenlenen törene İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Veysi Gültekin, Yaş-Der Başkanı Kudret Sekban ve yönetim kurulu,

Okul Aile Birliği Başkanları Sevgi Kuman ve Servet  Yalçın , Öğretmenler, Darıca Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü Murat Kaya ve Darıca Final Eğitim Kurumları Kurucular Kurulu İsmail Ramazanoğlu,

Gülden Gündüz,Şevket Ababay,Murat Zengin,Ceyda Ramazanoğlu katıldı. Ana sınıfı /4.sınıf/8.Sınıf/12.sınıf mezunlarını kapsayan ortak programa veli katılımı çok yoğundu. 

Tüm sınıflar profesyonel bir ciddiyetle Atatürk büstüne çiçeklerini koyarak saygı selamlamalarını tamamladıktan sonra saygı duruşu akabinde coşkuyla İstiklal Marşı okundu.Genel Müdür Murat Kaya’nın konuşması sonrası bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleşti. Anadolu Lisesi Birincisi Melis Öztürk yaptığı konuşmasıyla duygulu anlar yaşattı. İsmail Ramazanoğlu ,Gülden  Gündüz,Murat Zengin ,Şevket Ababay,Ceyda Ramazanoğlu sınıf öğretmenleri ile birlikte mezuniyet belgelerini takdim ettiler.  

Kep atma töreni ile sevincin ve hüznün yaşandığı bu mutlu atmosferden katılımcı tüm veliler büyük bir memnuniyetle tören bitiminde tebriklerini sunarak ayrıldılar.

 Haber okunma sayısı: 764

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER