darıca belediyesi
darıca gazetesi

Darıca Final Okulları, çalıştaya katıldı

12 Haziran 2017 Pazartesi 12:18
darica-final-okullari-calistaya-katildi

Türkiye çapında Final Okulları Yabancı Diller Bölümünün 3 gün süren çalıştayı önceki gün son buldu. Bostancı Dedeman Hotel’de düzenlenen çalıştaya Darıca Final Okulları da katıldı.Darıca Final Okulları 8 yabancı dil öğretmeni ile etkinlikte yer aldı.

Kurucular Kurulu Başkanı İhsan Özen’den sertifikalarını alan Darıca final Okulları temsilcileri aile fotoğrafı da çektirdiler.

Darıca Final Okulları Genel Müdürü Murat Kaya yaptığı açıklamada Başarılı sunumları ile okulumuz adına Şeyma Şan ve Koray Karagün büyük takdir topladılar. Darıca Final Okulları olarak diğer paydaş okullarımız ile bilgi paylaşımlarında bulunarak yeni yaklaşım ve değerler edinip edindirdiler.

Çalıştay tüm katılımcılar yabancî dil alanında uluslararası gelişmeler ve iyi örnek uygulamaları, akademik bilgilendirmelerle zenginlik yarattı. Okutulacak kitaplar, kaynaklar ,program içerikleri hep birlikte ortak akıl ile karara bağlandı.

Başta Kurucular Kurulu Başkanımız İhsan Òzen’e, Genel Müdür Yardımcımız Rifat Òztürk’e, Darıca Final Ailesi Adına katılan Ceyda Ramazanoğlu/Şeyma Şan/Koray Karagün/Ebrar Okçu/Melek Kaya/Selda Işık idareci bölüm başkanı ve ögretmenlerimize teşekkür ederiz’’ dedi.Haber okunma sayısı: 827

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER