Darıca\'nn ilk ve tek günlük gazetesi

Bu serginin geliri Mehmetçik Vakfı'na bağışlanacak!

04 Nisan 2018 Çarşamba 09:34
bu-serginin-geliri-mehmetcik-vakfina-bagislanacak

Darıca Aslan Çimento İlkokulu 3/F sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri Vatangül Demirci 2. Çizim ve Makrome sergilerini açtılar.

Vatangül Demirci burada yaptığı açıklamada ‘Öğrencileri öğrenmeye hazır hale getirmek için farklı renkli çalışmalara ihtiyaç olduğuna inanıyorum. 1. Sınıftan itibaren basit çizimlerle başladık, o yılın sonunda birinci sergimizi açtık. Şimdi bu aşamaya geldik. Öğrencilerimin yaptığı çalışmaları beğeneceğinizi umuyorum. Bu çalışmalarla öğrencilerim sabırlı olmayı, stresle başetmeyi, öfke kontrolü, motivasyon ve odaklanma, özgün düşünme, deneme ve üretme, hafızayı güçlendirme, boş zamanlarını verimli kullanma, araç gereç kullanarak ritim ve denge kurma, simetri ve oran bilgisi, yardımlaşma ve dostluk ilişkileri, grupla çalışarak sosyalleşme, özgüven kazanma gibi becerilerini geliştirmektedirler.  Ayrıca makrome çalışmalarımız var. Sergiden sonra onları satmak ve elde edilecek geliri Mehmetçik Vakfına bağışlanacaktır. 

Okul Müdürüme, bizi destekleyip cesaretlendirdiği için çok teşekkür ederim. Ayrıca velilerim bana inanıp güvendikleri için hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim'' dedi.

 Haber okunma sayısı: 873

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ