Bahçeşehir Koleji, kahvaltıda bir araya geldi

18 Aralık 2017 Pazartesi 10:45
bahcesehir-koleji-kahvaltida-bir-araya-geldi

Darıca Bahçeşehir Koleji Okul Aile Birliği yöneticileri, eğitimcileri ve öğrenci velileri, Elit Hotel’de yapılan kahvaltıda bir araya getirdi.

2017-2018 Eğitim-Öğretim Dönemi’nde Darıca’daki kampüsünde hizmet vermeye başlayan Bahçeşehir Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Nuray küfüdür ve yönetimi, eğitimciler ile öğrenci velilerini önceki gün düzenlenen kahvaltıda bir araya getirdi.

Darıca Elit Hotel’de hafta sonu düzenlenen kahvaltıya, Okul Müdürü Çiler Sevinç, Ortaokul Müdür Yardımcısı Orhan Ertaş ve İlkokul Müdür Yardımcısı Hülya Ataç’da katılırken, öğrenci velileri de yoğun ilgi gösterdi.

Okullarının hizmete girmesiyle birlikte ilk defa düzenlenen etkinliğin çok faydalı ve olumlu geçtiğini söyleyen Okul Aile Birliği Başkanı Nuray Küfüdür, amaçlarının birlikteliği ve dayanışmayı sağlamak olduğunu belirtti. Katılım sağlayarak yoğun ilgi gösteren tüm velilere, okul idarecilerine ve öğretmenlere Okul Aile Birliği Yönetimi adına teşekkürlerini sunan Başkan Nuray Küfüdür, ‘’ Bu tür çalışmalar, ailelerin arasındaki samimiyeti artırıp veli ile okul arasında sağlam bir bağın kurulmasında etkin rol oynamaktadır. Sosyal  Proje çalışmalarının başlamasının da ilk ayağı olan bu dayanışma ve tanışma toplantısı, hem öğrenci, hem veli, hem de okul arasındaki sosyal iletişimin giderek daha güçlü hale gelmesini sağlayacaktır. Bu nedenle öncelikli olarak öğrencilerimizin ailelerine ve okul idarecilerine katılım sağladıkları için sonsuz teşekkürlerimi sunar, emeği geçen Okul Aile birliği Yönetimine müteşekkir olduğumu belirtirim’’ dedi.

Okul Müdürü Çiler Sevinç ise, böyle bir organizasyonu gerçekleştirerek birlik beraberlik duygusu içinde hep bir arada olmalarını sağlayan  Okul Aile Birliği yönetimine teşekkür etti.Haber okunma sayısı: 983

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ