Bölge, Sürücü Kursu, Alemdar, Nur Marin, Dörtler Cam, Kerimiz
gtude-uygulamali-biyoproses-egitimi-duzenlendi daricada-yasayan-gazilerimiz-ogrencilerle-bulustu gtulu-ogrenciler-universitelerini-en-iyi-sekilde-tanitiyor en-guzel-yatirim-egitime-yapilan-yatirimdir kodlama-ve-tasarim-kurslari-basliyor darica-final-okullari-konsere-hazir final-okullarinin-veli-toplantisina-yogun-ilgi -thk-darica-subesi-eskisehir-semalarindaydi tekerlekli-sandalye-alabilmek-icin-mavi-kapak-biriktirdiler -1000-ogrenciye-kirtasiye-yardimi

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) tarafından “Üretim Altyapılarının Geliştirilmesi Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı” kapsamında desteklenen ve yürütücülüğünü

Darıca TOKİ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yönetimi, Gaziler Günü'nde Darıca'da yaşayan gazilerimiz Hüseyin Çoban, Hamza Yeşilkaya, Karip Cengiz ve İbrahim Yeniay'ı öğrencilerle

Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) topluluk öğrencileri, üniversiteye yeni kayıt yapan arkadaşlarına tanıtım amacıyla düzenledikleri etkinlikte çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Darıcalı gençlerin gelecekleri ve hayalleri artık emin ellerde.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Dairesi Başkanlığına bağlı olarak hizmet veren Kocaeli Bilim Merkezi’nde, okul grupları için kodlama ve tasarım eğitimleri Ekim ayı

Darıca Final Okulları’nın Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Murat Kaya’nın bizzat organize ettiği Türk Halk Müziği Konseri’nin 3. sü önümüzdeki günlerde Darıca Adnan

Darıca Final Okulları 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Dönem 1.Genel Veli toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya yoğun ilgi oldu

Türk Hava Kurumu Darıca Şube Yönetimi, öğretmen ve öğrencileri Eskişehir İnönü Havacılık Eğitim Merkezi’ni ziyaret ederek eğitimlere katıldılar.

Darıca Barış İlkokulu Okul Aile Birliği ve öğrencileri tekerlekli sandalye alabilmek için mavi kapak biriktirdi.

Çayırova Belediyesi, yeni eğitim ve öğretim yılında 1000 öğrenciye kırtasiye yardımında bulundu.

gtude-uygulamali-biyoproses-egitimi-duzenlendi

GTÜ'de “Uygulamalı Biyoproses Eğitimi” düzenlendi

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) tarafından “Üretim Altyapılarının Geliştirilmesi Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı” kapsamında desteklenen ve yürütücülüğünü Gebze Teknik Üniversitesi’nin yaptığı Enzim Test ve Danışmanlık Merkezi (ETDAM) Biyomühendislik Bölümü Öğretim Üyesi ve Proje Yürütücü Doç. Dr. Barış BİNAY ve Kimya Bölümü Öğretim Elemanı ve ETDAM merkez sorumlusu Ar. Gör. Dr. Aişe ÜNLÜ’nün düzenlediği “Uygulamalı Biyoproses Eğitimi” 8-9 Ekim 2019 tarihinde düzenlendi.

daricada-yasayan-gazilerimiz-ogrencilerle-bulustu

Darıca'da yaşayan gazilerimiz öğrencilerle buluştu

Darıca TOKİ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yönetimi, Gaziler Günü'nde Darıca'da yaşayan gazilerimiz Hüseyin Çoban, Hamza Yeşilkaya, Karip Cengiz ve İbrahim Yeniay'ı öğrencilerle buluşturdu.

gtulu-ogrenciler-universitelerini-en-iyi-sekilde-tanitiyor

GTÜ'lü öğrenciler, üniversitelerini en iyi şekilde tanıtıyor

Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) topluluk öğrencileri, üniversiteye yeni kayıt yapan arkadaşlarına tanıtım amacıyla düzenledikleri etkinlikte çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

en-guzel-yatirim-egitime-yapilan-yatirimdir

En güzel yatırım, eğitime yapılan yatırımdır!

Darıcalı gençlerin gelecekleri ve hayalleri artık emin ellerde.

kodlama-ve-tasarim-kurslari-basliyor

Kodlama ve tasarım kursları başlıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Dairesi Başkanlığına bağlı olarak hizmet veren Kocaeli Bilim Merkezi’nde, okul grupları için kodlama ve tasarım eğitimleri Ekim ayı ile birlikte başlıyor.

darica-final-okullari-konsere-hazir

Darıca Final Okulları, konsere hazır

Darıca Final Okulları’nın Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Murat Kaya’nın bizzat organize ettiği Türk Halk Müziği Konseri’nin 3. sü önümüzdeki günlerde Darıca Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

final-okullarinin-veli-toplantisina-yogun-ilgi

Final Okulları’nın Veli Toplantısı’na yoğun ilgi

Darıca Final Okulları 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Dönem 1.Genel Veli toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya yoğun ilgi oldu

-thk-darica-subesi-eskisehir-semalarindaydi

THK Darıca Şubesi, Eskişehir semalarındaydı

Türk Hava Kurumu Darıca Şube Yönetimi, öğretmen ve öğrencileri Eskişehir İnönü Havacılık Eğitim Merkezi’ni ziyaret ederek eğitimlere katıldılar.

tekerlekli-sandalye-alabilmek-icin-mavi-kapak-biriktirdiler

Tekerlekli sandalye alabilmek için mavi kapak biriktirdiler!

Darıca Barış İlkokulu Okul Aile Birliği ve öğrencileri tekerlekli sandalye alabilmek için mavi kapak biriktirdi.

-1000-ogrenciye-kirtasiye-yardimi

1000 öğrenciye kırtasiye yardımı

Çayırova Belediyesi, yeni eğitim ve öğretim yılında 1000 öğrenciye kırtasiye yardımında bulundu.

darica-belediyesi-egitime-destegini-surduruyor

Darıca Belediyesi eğitime desteğini sürdürüyor

Darıca Belediyesi’nin eğitime desteği devam ediyor. İlkokul birinci sınıfa başlayan öğrencilere fidan dağıtan Darıca Belediyesi, Pazartesi ders başı yapılacak okullarda hummalı bir temizlik çalışması başlattı.

gtude-bilgisayar-muhendisligi-bolumu-yukselise-gecti-

GTÜ’de Bilgisayar Mühendisliği Bölümü yükselişe geçti

Gebze Teknik Üniversitesi, (GTÜ) Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, taban puanını yaklaşık 7 bin iyileştirerek, Devlet Üniversiteleri Bilgisayar Mühendislikleri arasında, bu yıl en fazla başarı gösteren bölüm oldu.

milli-egitim-mudurunden-darica-finale-ziyaret

Milli Eğitim Müdürü’nden Darıca Final’e ziyaret

26 Ağustos 2019 tarihinden itibaren hizmet içi seminerlinin yanı sıra, yeni döneme ait hazırlıklarını tamamlayan Darıca Final Eğitim Kurumları, oryantasyon sürecinde öğrenciler ve veliler Final ailesiyle kısa sürede kaynaşmanın mutluluğunu yaşadı.

vali-aksoy-ogrencilere-basarilar-diledi

Vali Aksoy, öğrencilere başarılar diledi

Kocaeli Valisi hüseyin Aksoy, 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Dönemi'ne başlayacak öğrencilere, eğitimcilere ve velilere hayırlı olsun mesajı gönderdi

cilerden-ogrencilere-basaroi-dilegi

Çiler'den Öğrencilere başaroı dileği

Aynı zamanda öğretmen kökenli olan GTO Başkanı Nail Çiler yağtığı açıklamada, ''2019 – 2020 Eğitim öğretim yılında, yeni bir adım atarak okula başlamanın heyecanını ve bir üst sınıfa geçerek okuluna, öğretmenlerine ve arkadaşlarına kavuşmanın mutluluğunu yaşayan tüm öğrencilerimize sevgilerimi sunuyorum.'' dedi

darica-ugur-okullari---torenle-acildi

Darıca Uğur Okulları törenle açıldı

TÜRKİYE’nin 44 ilinde faaliyet gösteren Uğur Okulları, Darıca Kampüsünü hizmete açtı

baskan-buyukgozden-cocuklara-okul-hediyesi

Başkan Büyükgöz’den çocuklara okul hediyesi

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz okulların açılmasına sayılı günler kala, öksüz ve yetim çocuklara kırtasiye malzemesi hediye etti.

darica-ozel-bogazici-teknoloji-koleji-yeni-doneme-hazir

Darıca Özel Boğaziçi Teknoloji Koleji yeni döneme hazır

Özel Darıca Boğaziçi Teknoloji Koleji 2019-2020 yılı eğitim-öğretim dönemiyle başarının ışığını takip etmek isteyen öğrencilere kapılarını açtı. %100 Devlet desteği sayesinde ‘başarının’ bölgede hayat bulmasını sağlayarak, topluma yön veren önder bir kurum olmayı amaçlıyor.

darica-ugur-okullari-acilisa-hazirlaniyor

Darıca Uğur Okulları açılışa hazırlanıyor

Darıca Bağlarbaşı Mahallesi, Ali Arıcan Caddesi, üzerinde seçkin bir eğitim yerleşkesine kavuşan Darıca Uğur Okulları, 03. Eylül 2019 tarihinde resmi açılışını gerçekleştiriyor.

kocaelide-basarili-ogrenciler-odullendirildi

Kocaeli’de başarılı öğrenciler ödüllendirildi

TÜBİTAK Bilim ve Avrupa Fizik Olimpiyatları'nda dereceye giren ve Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda (YKS) başarı sağlayan 50 öğrenci Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy tarafından altınla ödüllendirildi.