19 MAYIS KUTLAMASI

Darıca G.B’de, Abdullah Örs sesleri!

16 Nisan 2013 Salı 08:18
darica-gbde-abdullah-ors-sesleri

Darıca G.B’de Abdullah Örs’ün ismi başkanlık için geçiyor. Mevcut başkan Halil Akbaşoğlu’nun 8 senedir başkanlık görevini yürütmesiyle beraber aşırı yoğunluk ve yorgunluk hissettiği öğrenilirken, yeni sezonda Darıca GB’nin vefakar destekçisi Abdullah Örs’ün ismi başkanlık için geçiyor.

 Darıca GB Başkanı Halil Akbaşoğlu’nun, yoğun işleri ve aşırı yorgunluktan dolayı sezon başı başkanlığı bırakma gibi bir niyetinin olduğu öğrenildi. Başkanlığı döneminde bir çok başarıya imza atan Darıca GB’de yeni başkan adayı ise Abdullah Örs. Abdullah Örs, Darıca GB’ye verdiği yoğun destekten dolayı her kesimin takdirini kazanan bir isim. Her zaman iç saha – dışa saha fark etmeden Sarı  - Yeşillilerin yanında olan Örs’ün aday olması halinde Darıca GB’ye başkan olacağı konuşuluyor.

 Haber okunma sayısı: 3029

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Selam

    Misafir KLÜP ARTIK ŞİRKETLEŞME YOLUNA GİRMELİ MALUM KULUBUN BORCU YOK VE ARTIK GORUYORSUNUZ ÇOGU TAKIM ŞİRKETLEŞEREK HEDEFLERINE ILERLIYOR BIZIM GRUPTAN ŞAMPIYON OLAN ALTINORDU A.Ş GIBI ORNEK VE BU TAKIMA DESTEK VERILMELI 21 Nisan 2013 06:35

DİĞER HABERLER