Gebze Belediyesi
Akıncılar güvenlik
gtuye-cagri-gelin-birlikte-calisalim-

GTÜ’ye çağrı: ‘Gelin birlikte çalışalım’

TÜBİTAK BİLGEM - GTÜ Öğrencileri Buluşması 22 Ekim 2019 Salı günü Bilgisayar Mühendisliği Z23’te gerçekleşti. Yürütülen projelerden örnekler sunan BİLGEM’li yetkililer, paydaş olarak gördükleri öğrencileri çalışmalarına dahil etmek istediklerini belirterek birlikte çalışma önerisinde bulundular.

bilgenin-inovatif-ve-hibrit-ogrenim-merkezi-acildi

Bilge’nin İnovatif ve Hibrit Öğrenim Merkezi açıldı

Marmara Bilge Okulları Darıca Ana Kampüsünde kurulan İnovatif ve Hibrit Öğrenim Merkezi dün açıldı.

genc-bilgeler-yarisacak

“Genç Bilgeler” yarışacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde lise öğrencilerine yönelik “Kocaeli’nin Genç Bilgeleri” Liselerarası Kent Kültürü Bilgi Yarışması’nın İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından yapılan ilçe elemeleri tamamlandı.

genc-bilgeler-daricada-yaristi

“Genç Bilgeler” Darıca'da yarıştı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde lise öğrencilerine yönelik “Kocaeli’nin Genç Bilgeleri” Liselerarası Kent Kültürü Bilgi Yarışması’nda 4 ilçede eleme yapıldı. 15 okulun yarıştığı Darıca İlçe elemesinde birinci Gökşen Mustafa Yücel Anadolu Lisesi oldu.

canpolat-medcity-cerrahi-tip-merkezinde

Canpolat, Medcity Cerrahi Tıp Merkezi'nde

Medcity cerrahi tıp merkezi her geçen gün büyümeye devam ederek,bölgenin kendi alanlarında uzmanlaşmış doktorlarını kadrosuna katmaya devam ediyor

ozel-bilgeden-meslek-yuksek-okulu-atagi

Özel Bilge'den Meslek Yüksek Okulu atağı!

Darıca'da bulunan Özel Bilge Okulları yönetimi, dün bölgemizde görev yapan basın mensuplarıyla buluştu.

bilge-okullarindan-loseve-destek

Bilge Okulları’ndan LÖSEV’e destek

Özel Darıca Bilge Okulları’nda LÖSEV’e destek olmak için açılan standa öğrenci ve veliler tarafından yoğun ilgi gösterildi.

ozel-bilgeden-ucurtma-senligi

Özel Bilge'den Uçurtma Şenliği

Özel Bilge Okulları öğrencilerin Bilişsel Gelişimleri kadar Sosyal Gelişimlerine katkı sağlamak, destek vermek amacıyla ;”1.Geleneksel Bilge Okulları Uçurtma Şenliği” etkinliği 7.Mayıs.2016 Cumartesi günü Darıca Duduevi Parkında gerçekleştirdi.

ozel-bilge-anaokulunu-tanitti

Özel Bilge Anaokulu’nu tanıttı!

Bölgemizin tanınan iş adamlarından İsmail Kurt’un kuruculuğunu yaptığı Özel Bilge Okulları bünyesinde açılan anaokulları basın toplantısı ile tanıtıldı.

bilgeli-ogrenciden-buyuk-bulus

Bilgeli öğrenciden büyük buluş

Darıca'nın başarılı özel eğitim kurumlarından biri olan Özel Bilge Koleji, Kocaeli’nin göğsünü kabartacak ve gururlandıracak büyük bir buluşa ve başarıya imza attı.

-ozel-bilge-egitim-kurumlari-nda-eglenceli-matemetik-gunleri

ÖZEL BİLGE EĞİTİM KURUMLARI’ NDA EĞLENCELİ MATEMETİK GÜNLERİ

Gebze ve Darıca’ da ilk defa bir okulda gerçekleştirilen, öğrencilerin matematik dersinde gördükleri matematik ve genel yetenek kavramlarının günlük hayattaki uygulamalarını birebir tecrübe etmelerini sağlayan ve eğlendirirken öğreten Pratik Matematik Ekibi 8-9-10 Aralık tarihlerinde Özel Bilge Ortaokulu'nda etkinliklerini gerçekleştirdiler.

ozel-bilgede-seminerler-suruyor

Özel Bilge'de seminerler sürüyor

Darıca'da bulunan Özel Bilge Eğitim Kurumlarında seminerler devam ediyor.

dogru-beslenme-yaklasimlari-adli-sunum-yapildi

DOĞRU BESLENME YAKLAŞIMLARI ADLI SUNUM YAPILDI

Özel Bilge Eğitim Kurumlarında haftasonu düzenlenen, Beslenme ve Diyet Uzmanı Çağıl Kıran tarafından verilen “Okul Çağında Doğru Beslenme Yaklaşımları” adlı sunum yapıldı.

ozel-bilgeliler-kahvaltida-bulustu

Özel Bilgeliler kahvaltıda buluştu

Darıca Özel Bilge Anadolu Lisesi 10/A ve 10/B Sınıfları Akademik Danışmanları veliler ve öğrencilerle kahvaltıda bir araya geldi.

-buyuklere-yakisir-davranis-ornegi

Büyüklere yakışır davranış örneği

Özel Bilge İlkokulu’ nda öğrenci ve velilerin katılımıyla sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirildi.

-hem-eglendiler-hem-calistilar--

Hem eğlendiler, hem çalıştılar

Özel Bilge Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Faruk Yalçın Hayvanlar Alemi Botanik Parkındaki hayvanları sahiplendi.Okul Müdürü Zafer BACIOĞLU ‘’ Okulumuzun komşusu olan botanik parktaki hayvanları sahiplendik ve bizler bundan sonraki süreçte öğrencilerimizle birlikte hayvanları besleme ve zenginleştirme faaliyetleri içerisinde olacağız.’’ dedi.

ozel-bilgede-coklu-zeka-semineri

Özel Bilge’de çoklu zeka semineri

Özel Bilge Eğitim Kurumları modern eğitim anlayışının göstergesi olarak yeni bir projeye imza atıyor. Çoklu Zeka kuramını proje olarak anasınıfından başlatıyor.

ozel-bilge-resmen-daricada

Özel Bilge, resmen Darıca'da

Özel Bilge Eğitim Kurumları, 2013-2014 eğitim öğretim yılına yeni eğitim yerleşkesi Darıca’da, 80 eğitim çalışanı ve 700 öğrenci ile başladı.


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ