İlim Eğitim kurumları

İcra başlatılan aracının altına yatıp ağlayarak polislere yalvardı

27 Haziran 2018 Çarşamba 23:14
icra-baslatilan-aracinin-altina-yatip-aglayarak-polislere-yalvardi

ÖZEL HABER - Darıca’da lokantacılık yapan 50 yaşındaki İ.T., borcundan dolayı trafik ekipleri tarafından bağlanmak üzere olan olan hafif ticari aracının altına yatarak engel olmak istedi.

Darıca Atatürk Caddesi üzerinde lokantacılık yapan İ.T., geçmişteki borcunu ödeyemediği için işyerinde  kullandığı hafif ticari aracına icra takibi başlatıldı.

Kendisine verilen yasal süreçte de borcunu ödeyemeyen İ.T.nin dükkanının önündeki aracı trafik ekipleri tarafından işlem yapılarak bağlanmak istendi. O sırada dükkanında olan İ.T., koşarak geldiği aracının önünden altına yatarak polislere engel olmak istedi. 

Çevrede bulunan vatandaşlar tarafından cep telefonuyla çekilen görüntülerde, ağlayarak aracının bağlanmaması için polislere yalvaran İ.T., uzun uğraşlara rağmen isteğine yanıt alamadı.

Yaklaşık olarak yarım saat aracının götürülmemesi için polislere dil döken ve direnen İ.T., daha sonra vatandaşların da yardımı ile aracının altından çekilerek çıkarıldı. İbrahim Taşören’e ait araç ise daha sonra çekiciyle yedi emin parkına çekildi. 

 Haber okunma sayısı: 892

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER