Orhan Kılıç

Emniyet Müdürlüğü Binası ne olacak?

02 Ocak 2018 Salı 08:13
emniyet-mudurlugu-binasi-ne-olacak

Şubat 2017’de yapımına başlanan Darıca Emniyet Müdürlüğü yeni Hizmet Binası aradan yaklaşık olarak 1 yıl geçmesine rağmen hala başlandığı gibi duruyor.

Darıca’nın 2008 yılında ilçe statüsüne geçmesiyle birlikte fiziki yetersizliği nedeniyle yeni bir Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası yapılması kararının ardından, Emniyet Teşkilatı’na ait, Bayramoğlu Mahallesi’ndeki arsa inşaat ihalesine çıkarılmış ve geçtiğimiz şubat ayında bir firma bu ihaleyi kazanarak temel atma çalışmalarına başlamıştı.

 

10 AY GEÇTİ, TEK ÇİVİ DAHİ ÇAKILMADI

Yaklaşık olarak 3 bin metrekarelik arsada başlayan ve bir kaç ay devam eden inşaat çalışmaları, daha sonra durmuş ve aradan geçen 10 ay  boyunca tek bir çivi dahi çakılmamıştı.

Yüklenici firmanın 1 yıl içerisinde anahtar teslim şeklinde bitireceğinin sözünü verdiği Darıca Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası inşaatı, yüklenici firma sahibinin iflas etmesi sonucu ne yazıkki başlandığı gibi kaldı. Kamuoyunun merak ettiği ise, inşaatın tekrar ne zaman başlayacağı ve ne zaman bitirileceği oldu.Haber okunma sayısı: 1252

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER