Orhan Kılıç

Anne-oğul, polisi darp ettiler

02 Ocak 2018 Salı 08:06
anne-ogul-polisi-darp-ettiler

ÖZEL HABER - Darıca’da uyuşturucu madde aldığı gerekçesiyle annesiyle birlikte hastaneye getirilen 19 yaşındaki C.K. Acil Servis koridorunda polis memuru E.D.’yi yumrukladı, anne D.Y. ise yanında getirdiği biber gazını polis memurunun ve çevredekilerin yüzlerine sıktı.

Uyuşturucu madde aldığı şüphesi ile  annesi 36 yaşındaki D.Y. ile birlikte Darıca Farabi Devlet Hastanesi Acil Servis’ine getirilen 19 yaşındaki C.K., hastanede görevli üniformalı polis memuru E.D’ye yumruk atıp boğazını sıktı. C.K.’nın beklenmedik saldırısı sonrası karşı harekete geçen polis memuru E.D. , C.K.’yı etkisiz hale getireceği sırada bu defa anne D.Y., olaya müdahelede bulunan polise, sağlık görevlilerine ve özel güvenlik görevlilerinin yüzüne biber gazı sıktı.

 

SEDYEDEN ANİDEN KALKIP SALDIRDI

Hastanenin acil servis bölümü koridorunda yattığı sedyeden aniden kalkarak o sırada evraklarla ilgilenen polis memuru E.D’ye arkadan saldırarak yere düşüren ve bu sırada da yumruk atan C.K. isimli şüpheli, daha sonra polisin de karşılık vermesi sonucu etkisiz hale getirildi. 

ANNESİ HERKESE BİBER GAZI SIKTI

Şüpheli C.K.’nın yere düştüğünü farkeden annesi D. Y. ise bu sırada yanında taşıdığı biber gazını polisin ve olaya müdahale etmek isteyen sağlık görevlileri ile özel güvenlik görevlilerinin  yüzüne sıktı. D.Y., daha sonra oğluyla birlikte etkisiz hale getirilerek göz altına alındı.

 

DENETİMLİ OLARAK SERBEST KALDI

Görevli memura görevini yaptırmamak için direnme, kasten mukavemet, hakaret ve genel güvenliğin kasten tehlikeye sokulması suçlarından mahkemeye çıkarılan anne ve oğlu  alkol aldıklarını ve ne yaptıklarını hatırlamadıklarını ifade ettikleri öğrenildi. Mahkeme şüphelileri tutuksuz yargılamak üzere serbest bıraktı.

 

 

 

 

Haberin etiketleri:

Anne-oğul, polisi darp ettiler


Haber okunma sayısı: 836

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER