Kocaeli Büyükşehir
DARICA GAZETESİ

Tipioğlu, kazayla ilgili sorumuzu cevaplandırdı

20 Şubat 2020 Perşembe 14:49
-tipioglu-kazayla-ilgili-sorumuzu-cevaplandirdi

Motosikletli trafik Polisi, A.M., geçtiğimiz pazar sabahı yolun karşısına geçmeye çalışan Taksi şoförü Kazım Çağlar’a çarparak hayatını kaybetmesine neden olmuştu. Çağlar Ailesi ise kazayla ilgili kuşkularının olduğu ve bu yöndeki iddialara cevap aradıklarını söylemeleri üzerine Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Erol Polat, konuyu İl Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu’na sordu.

Kendisine yöneltilen kazayla ilgili soru üzerine, Kocaeli Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu,  öncelikli olarak acılı aileye başsağlığı dilediğini belirterek, polis teşkilatı olarak kazadan derin üzüntü duyduklarını ifade etti. Veysel Tipioğlu, kazada hayatını kaybeden Kazım Çağlar’ın ailesinin yüreklerini ferah tutmasını ve  kazayla ilgili olarak çok yönlü araştırma yaptıklarını, bu yöndeki tahkikatın da devam ettiğini ifade ederek, gereken her şeyin yapılacağını söyledi. 

 

AİLEYE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU

Diğer yandan, Kazım Çağlar’ın önceki günkü Cenazesinde de hazır bulunan Kocaeli Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, bugün de Kazım Çağlar’ın Darıca Abdi İpekçi Mahallesi, İstasyon Caddesi üzerinde ikamet eden ailesini ziyaret ederek başsağlığı dileğinde bulundu.

Haberin etiketleri:

Veysel Tipoğlu, Erol Polat, kaza


Haber okunma sayısı: 442

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER