otan yapı
darıca gazetesi
tarhan-belediyeleri-sordu-

Tarhan, belediyeleri sordu!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, önceki gün mecliste kısa bir konuşma yaptı.

tarhan-bayramoglu-kavsagi-ne-zaman-bitecek-

Tarhan; Bayramoğlu Kavşağı ne zaman bitecek?

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, bölgemizde ki bir sıkıntıyı daha TBMM gündemine taşıdı. Tarhan, Bayramoğlu’nda Kavşağında Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından devam eden çalışmaların ne zaman sona ereceğini sordu.

tarhan-daricanin-trafigi-artik-vatandasi-perisan-ediyor

Tarhan; Darıca’nın trafiği artık vatandaşı perişan ediyor!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve CHP Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk, dün gazetemizi ziyaret etti. Milletvekili Tarhan gazetemize özel yaptığı açıklamada Darıca’nın trafik sıkıntısının artık vatandaşı perişan ettiğini belirtti. Tarhan ayrıca, Darıca Askeri Arazisi’nin TOKİ’ye verilmemesinin doğru bir karar olduğunu ifade etti.

tarhan-findiga-deger-verilmiyor

Tarhan; Fındığa değer verilmiyor

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Giresun'da düzenlenen Fındık için Adalet mitingine katılarak, fındık çiftçilerine destek verdi.

chpli-baskanlardan-tarhana-destek

CHP'li başkanlardan Tarhan'a destek!

CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve yönetimi, ilçe başkanları ile gerçekleştirdiği yemek sonrasın da ortak bir açıklama yaparak, Milletvekili Tahsin Tarhan’a destek verdiler.

tarhan-ceyhana-cevap-verdi

Tarhan, Ceyhan'a cevap verdi!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, AK Parti il başkanı Şemsettin Ceyhan’a cevap verdi.

daricanin-vekili-tahsin-tarhan

Darıca’nın vekili Tahsin Tarhan!

Geçmiş dönem içinde SHP’de yer alan sonraki süreçte ise CHP’ye katılan Tahsin Tarhan’ın Darıca’da ikamet etmesi ve Darıca’nın sorunlarını yakından takip etmesi, bölgemiz açısından büyük bir kazanç.

tarhan-trt-tefeci-gibi-calistiriliyor

Tarhan; “TRT tefeci gibi çalıştırılıyor”

Cep telefonlarında TRT payının %10 olarak alınmaya başlanması ile ilgili olarak  açıklama yapan CHP  Kocaeli milletvekili ve sanayi komisyonu üyesi Tahsin Tarhan TRT’nin tefeci gibi çalıştırıldığını ifade etti. tarhan-vatandasa-tuzak-kuruyorlar

Tarhan; Vatandaşa tuzak kuruyorlar!

Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan “EDS radar sistemi ile vatandaşa kesilen cezalar” ile ilgili basın açıklaması yaptı. Tarhan yaptığı açıklama da, “Vatandaşa tuzak kuruyorlar” diyerek, “sistemin doğru çalışıp çalışmadığı bile henüz tespit edilemiyor” dedi.

tarhandan-kamu-makam-araclari-icin-kanun-teklifi

Tarhan’dan kamu makam araçları için kanun teklifi!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, son günlerde Meclis Başkanı İsmail Kahraman’a alınan 5 milyon liralık makam aracı ile yeniden gündeme gelen kamudaki makam araçlarının alımı ve kiralanmasının sınırlandırılması ile ilgili kanun teklifi verdi.

tarhan-saglik-sistemi-cokmus

Tarhan: Sağlık sistemi çökmüş!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Sağlık Bakanlığı’nın 15 yıllık Kocaeli yatırım planını istedi.  Tahsin Tarhan, yapımı bitmeyen hastaneler yüzünden sürekli aksayan Kocaeli’deki sağlık sorununu Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin gündemine taşıdı.

tarhan-turkiyenin-tablosu-icler-acisi

Tarhan; Türkiye'nin tablosu içler acısı

Bölge İdare Mahkemeleri ile ilgili Türkiye Büyük Millet Meclisi Kürsüsünden konuşma yapan CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan 15 sene sonundaki Türkiye Tablosunu anlattı.

magiad-tarhan-ile-bulustu

MAGİAD, Tarhan ile buluştu

Marmara Girişimci İş Adamları Derneği (MAGİAD) dün CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ile bir araya geldi. MAGİAD, dün Ankara temasları için gittiği ziyaretlerde CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ile de buluştu.

tarhanin-dokunulmazligi-kaldiriliyor

Tarhan'ın dokunulmazlığı kaldırılıyor

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş TBMM Başkanvekili Pervin Buldan ve CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’ın da aralarında bulunduğu 31 Milletvekilinin dokunulmazlıklarına ilişkin yeni tezkereler Meclis Başkanlığına gönderildi

tarhan-fetonun-siyasi-ayagi-artik-aciklanmali

Tarhan; FETÖ'nün siyasi ayağı artık açıklanmalı!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü vesilesiyle bir açıklama yaptı. Tarhan yaptığı açıklama da, “FETÖ'nün siyasi ayağı açıklanmadıkça şehitlerin vebali iktidarın üzerindedir.” Dedi.

tarhan-hastaneleri-sordu

Tarhan, hastaneleri sordu!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Kocaeli’nin hastane sorununun peşini bırakmıyor.

tarhan-suriyeliler-sosyal-yapiyi-bozuyor

Tarhan; Suriyeliler sosyal yapıyı bozuyor!

Türkiye İstatistik Kurumunun Nisan ayı rakamlarını açıklamasından sonra ortaya çıkan tabloyla ilgili Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun yazılı olarak yanıtlaması istemiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına Soru Önergesi veren Tarhan, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

tahsin-tarhan-oyunu-daricada-kullandi

Tahsin Tarhan oyunu Darıca'da kullandı

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili ve Sanayi Komisyonu Üyesi Tahsin Tarhan, oyunu Darıca Bayramoğlu’nda Yusuf Savaş İlkokulu’nda 1074 nolu sandıkta kullandı.

tarhan-daricalilara-seslendi

Tarhan, Darıcalılara seslendi

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, önceki gün tüm gününü Darıca’da geçirdi. Seçim bölgesi olan Darıca’da halka buluşan Milletvekili Tarhan, referandumda neden ‘hayır’ denilmesi gerektiğini anlattı

tarhan-hereke-ilce-olsun

Tarhan; Hereke ilçe olsun!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Kocaeli’nin önemli kültürel miraslarından biri olan Hereke İpek Halısı’nı TBMM gündemine taşıdı.


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

Sizce Darıca'nın en büyük sorunu ne?

Sizce Darıca'nın en büyük sorunu ne? Ankete Katıl Sonuçlar