otan yapı
darıca gazetesi
tarhan-hastaneleri-sordu

Tarhan, hastaneleri sordu!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Kocaeli’nin hastane sorununun peşini bırakmıyor.

tarhan-suriyeliler-sosyal-yapiyi-bozuyor

Tarhan; Suriyeliler sosyal yapıyı bozuyor!

Türkiye İstatistik Kurumunun Nisan ayı rakamlarını açıklamasından sonra ortaya çıkan tabloyla ilgili Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun yazılı olarak yanıtlaması istemiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına Soru Önergesi veren Tarhan, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

tahsin-tarhan-oyunu-daricada-kullandi

Tahsin Tarhan oyunu Darıca'da kullandı

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili ve Sanayi Komisyonu Üyesi Tahsin Tarhan, oyunu Darıca Bayramoğlu’nda Yusuf Savaş İlkokulu’nda 1074 nolu sandıkta kullandı.

tarhan-daricalilara-seslendi

Tarhan, Darıcalılara seslendi

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, önceki gün tüm gününü Darıca’da geçirdi. Seçim bölgesi olan Darıca’da halka buluşan Milletvekili Tarhan, referandumda neden ‘hayır’ denilmesi gerektiğini anlattı

tarhan-hereke-ilce-olsun

Tarhan; Hereke ilçe olsun!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Kocaeli’nin önemli kültürel miraslarından biri olan Hereke İpek Halısı’nı TBMM gündemine taşıdı.

tarhan-trafik-sorununu-meclise-tasindi

Tarhan, Trafik sorununu meclise taşındı

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, TBMM Genel Kurulu’nda söz alarak Darıca, Gebze ve Çayırova’da yaşanan trafik çilesini gündeme getirdi.

tarhan-toki-darica-kislasini-istemiyor

Tarhan: TOKİ, Darıca Kışlası'nı istemiyor

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan gazetemize yaptığı ziyarette Darıca Askeri Kışlası'nın yeri ile alakalı da konuştu

tarhan-darica-yeniden-chpnin-kalesi-olacak

Tarhan; ‘‘Darıca, yeniden CHP’nin kalesi olacak’’

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, gazetemizi ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmenimiz Erol Polat ile görüştü. CHP Darıca İlçe Örgütü’nün çalışmalarını beğendiğini de ifade eden Tarhan, ‘‘Darıca, yeniden CHP’nin kalesi olacak’’ dedi.

tahsin-tarhan-ve-chp-heyeti-diyarbakirda-

Tahsin Tarhan ve CHP heyeti Diyarbakır'da

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, parti genel merkezinin görevlendirmesi üzerine bir heyetle Diyarbakır’a gitti. Tahsin Tarhan, parti çalışması nedeniyle Diyarbakır’a gitti.

tarhan-demirciyi-ziyaret-etti

Tarhan, Demirci'yi ziyaret etti

Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan Çayırova Belediye Başkanı’nı makamında ziyaret etti.

tarhan-vatandasliga-alinmamalilar

Tarhan; Vatandaşlığa alınmamalılar

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Suriyelilere vatandaşlık verilmesiyle ilgili olarak, “Suriye’nin barışı için çaba harcayıp o insanların ülkelerine dönmesini sağlanmalıdır” dedi

tahsin-tarhan-daricada-konustu

Tahsin Tarhan, Darıca'da konuştu

Cumhuriyet Halk Partisi Darıca İlçe Başkanlığı’nda toplantı düzenleyen CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve CHP Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

tarhan-cok-mutlu-oldu

Tarhan çok mutlu oldu

Hünkar Çayırı’nın satılmasını önce TBMM Genel Kurulu’nda gündeme getiren sonra basın toplantısı düzenleyen CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan iptal kararının yerinde olduğunu söyledi.

tarhan-dokunulmazliga-degindi

Tarhan, dokunulmazlığa değindi

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, geçtiğimiz hafta görüşmeleri tamamlanan Anayasa değişikliği ile ilgili olarak bir açıklama yaptı

chp-kandirada-kutladi

CHP, Kandıra'da kutladı

Kandıra, Bollu Köyü’nde düzenlenen Hıdırellez Şenlikleri'nde baharın kaynaştıran havası vardı

tarhan-birlik-ve-bereberligimiz-engelleniyor

Tarhan; Birlik ve bereberliğimiz engelleniyor

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan 1 Mayıs dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

tarhan-kubaya-gidiyor

Tarhan, Küba'ya gidiyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, CHP Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi, CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara ve CHP'nin eski Adana İl Başkanı Burhanettin Bulut’tan oluşan CHP heyeti, Küba Cumhuriyeti’nde resmi görüşmelerde bulunacak ve Havana'daki 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlamalarına katılacak.

tarhandan-kislalar-icin-birlik-cagrisi

Tarhan’dan kışlalar için birlik çağrısı!

Gebze ve Darıca’da bulunan Askeri Kışla arazilerinin akıbeti ile ilgili olarak Milli Savunma Bakanlığı’nın yanıtlaması istemi ile soru önergesi veren Tahsin Tarhan, Bakanlıktan gelen yanıtı tüm Kocaeli Milletvekilleri ile paylaştı ve birlik çağrısında bulundu.

tarhan-bilisim-vadisi-hukuksuzluk-vadisi-oldu

Tarhan: Bilişim Vadisi Hukuksuzluk Vadisi oldu!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan yaptığı açıklamada ‘’Gösterişli bir törenle Mayıs 2015’te temeli atılan Bilişim Vadisi, bugün kamu yararının gözetilmediği, vatandaşın haklarının korunmadığı hatta gasp edildiği, Avrupa’da ödül alan binaların gece yarısı alel acele yıkıldığı bir “Hukuksuzluk Vadisi” haline gelmiştir’’ dedi.

tarhan-aci-ve-kandan-beslenenlere-karsi-dik-duracagiz

TARHAN: ACI VE KANDAN BESLENENLERE KARŞI DİK DURACAĞIZ!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, 13 Mart 2016 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilen terör saldırısı ile ilgili olarak bir açıklama yaptı.


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ