tarhan-trt-tefeci-gibi-calistiriliyor

Tarhan; “TRT tefeci gibi çalıştırılıyor”

Cep telefonlarında TRT payının %10 olarak alınmaya başlanması ile ilgili olarak  açıklama yapan CHP  Kocaeli milletvekili ve sanayi komisyonu üyesi Tahsin Tarhan TRT’nin tefeci gibi çalıştırıldığını ifade etti. tarhan-vatandasa-tuzak-kuruyorlar

Tarhan; Vatandaşa tuzak kuruyorlar!

Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan “EDS radar sistemi ile vatandaşa kesilen cezalar” ile ilgili basın açıklaması yaptı. Tarhan yaptığı açıklama da, “Vatandaşa tuzak kuruyorlar” diyerek, “sistemin doğru çalışıp çalışmadığı bile henüz tespit edilemiyor” dedi.

tarhandan-kamu-makam-araclari-icin-kanun-teklifi

Tarhan’dan kamu makam araçları için kanun teklifi!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, son günlerde Meclis Başkanı İsmail Kahraman’a alınan 5 milyon liralık makam aracı ile yeniden gündeme gelen kamudaki makam araçlarının alımı ve kiralanmasının sınırlandırılması ile ilgili kanun teklifi verdi.

tarhan-saglik-sistemi-cokmus

Tarhan: Sağlık sistemi çökmüş!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Sağlık Bakanlığı’nın 15 yıllık Kocaeli yatırım planını istedi.  Tahsin Tarhan, yapımı bitmeyen hastaneler yüzünden sürekli aksayan Kocaeli’deki sağlık sorununu Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin gündemine taşıdı.

tarhan-turkiyenin-tablosu-icler-acisi

Tarhan; Türkiye'nin tablosu içler acısı

Bölge İdare Mahkemeleri ile ilgili Türkiye Büyük Millet Meclisi Kürsüsünden konuşma yapan CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan 15 sene sonundaki Türkiye Tablosunu anlattı.

magiad-tarhan-ile-bulustu

MAGİAD, Tarhan ile buluştu

Marmara Girişimci İş Adamları Derneği (MAGİAD) dün CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ile bir araya geldi. MAGİAD, dün Ankara temasları için gittiği ziyaretlerde CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ile de buluştu.

tarhanin-dokunulmazligi-kaldiriliyor

Tarhan'ın dokunulmazlığı kaldırılıyor

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş TBMM Başkanvekili Pervin Buldan ve CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’ın da aralarında bulunduğu 31 Milletvekilinin dokunulmazlıklarına ilişkin yeni tezkereler Meclis Başkanlığına gönderildi

tarhan-fetonun-siyasi-ayagi-artik-aciklanmali

Tarhan; FETÖ'nün siyasi ayağı artık açıklanmalı!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü vesilesiyle bir açıklama yaptı. Tarhan yaptığı açıklama da, “FETÖ'nün siyasi ayağı açıklanmadıkça şehitlerin vebali iktidarın üzerindedir.” Dedi.

tarhan-hastaneleri-sordu

Tarhan, hastaneleri sordu!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Kocaeli’nin hastane sorununun peşini bırakmıyor.

tarhan-suriyeliler-sosyal-yapiyi-bozuyor

Tarhan; Suriyeliler sosyal yapıyı bozuyor!

Türkiye İstatistik Kurumunun Nisan ayı rakamlarını açıklamasından sonra ortaya çıkan tabloyla ilgili Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun yazılı olarak yanıtlaması istemiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına Soru Önergesi veren Tarhan, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

tahsin-tarhan-oyunu-daricada-kullandi

Tahsin Tarhan oyunu Darıca'da kullandı

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili ve Sanayi Komisyonu Üyesi Tahsin Tarhan, oyunu Darıca Bayramoğlu’nda Yusuf Savaş İlkokulu’nda 1074 nolu sandıkta kullandı.

tarhan-daricalilara-seslendi

Tarhan, Darıcalılara seslendi

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, önceki gün tüm gününü Darıca’da geçirdi. Seçim bölgesi olan Darıca’da halka buluşan Milletvekili Tarhan, referandumda neden ‘hayır’ denilmesi gerektiğini anlattı

tarhan-hereke-ilce-olsun

Tarhan; Hereke ilçe olsun!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Kocaeli’nin önemli kültürel miraslarından biri olan Hereke İpek Halısı’nı TBMM gündemine taşıdı.

tarhan-trafik-sorununu-meclise-tasindi

Tarhan, Trafik sorununu meclise taşındı

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, TBMM Genel Kurulu’nda söz alarak Darıca, Gebze ve Çayırova’da yaşanan trafik çilesini gündeme getirdi.

tarhan-toki-darica-kislasini-istemiyor

Tarhan: TOKİ, Darıca Kışlası'nı istemiyor

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan gazetemize yaptığı ziyarette Darıca Askeri Kışlası'nın yeri ile alakalı da konuştu

tarhan-darica-yeniden-chpnin-kalesi-olacak

Tarhan; ‘‘Darıca, yeniden CHP’nin kalesi olacak’’

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, gazetemizi ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmenimiz Erol Polat ile görüştü. CHP Darıca İlçe Örgütü’nün çalışmalarını beğendiğini de ifade eden Tarhan, ‘‘Darıca, yeniden CHP’nin kalesi olacak’’ dedi.

tahsin-tarhan-ve-chp-heyeti-diyarbakirda-

Tahsin Tarhan ve CHP heyeti Diyarbakır'da

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, parti genel merkezinin görevlendirmesi üzerine bir heyetle Diyarbakır’a gitti. Tahsin Tarhan, parti çalışması nedeniyle Diyarbakır’a gitti.

tarhan-demirciyi-ziyaret-etti

Tarhan, Demirci'yi ziyaret etti

Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan Çayırova Belediye Başkanı’nı makamında ziyaret etti.

tarhan-vatandasliga-alinmamalilar

Tarhan; Vatandaşlığa alınmamalılar

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Suriyelilere vatandaşlık verilmesiyle ilgili olarak, “Suriye’nin barışı için çaba harcayıp o insanların ülkelerine dönmesini sağlanmalıdır” dedi

tahsin-tarhan-daricada-konustu

Tahsin Tarhan, Darıca'da konuştu

Cumhuriyet Halk Partisi Darıca İlçe Başkanlığı’nda toplantı düzenleyen CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve CHP Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.