otan yapı
darıca gazetesi
chpli-tarhandan-iranda-dusen-ucakla-ilgili-soru-onergesi

CHP'li Tarhan'dan İran'da düşen uçakla ilgili soru önergesi

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, 11 kişinin ölümüyle sonuçlanan uçak kazasıyla ilgili soru önergesini Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne vererek, sivil havacılık uzmanlarının düşen Challenger 604 tipi uçak için 'uçan tabut' yorumunda bulunduğunu belirterek, "Türkiye'de bu model uçaktan kaç tane kullanılmaktadır? 2001 model olan bu uçaklara, olası bir pilot hatası da eklendi mi, sonuç analizleri hangi şartlar altında yapılıyor?" dedi.

tarhan-verilen-sozler-tutulmali

Tarhan; Verilen sözler tutulmalı!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, taşeron işçilere verilen kadro sözünün yerine getirilmesi gerektiğini belirtti.

tarhandan-yerel-basin-vurgusu

Tarhan’dan yerel basın vurgusu!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Yerelde birçok ilde faaliyet gösteren basın kuruluşu ve basın emekçileri ilgili meclise önerge verdi. Tarhan “Yereldeki habercilik yok olursa, Ülke çapında Habercilik sağlıklı yapılamaz” dedi.

tarhan-emekciler-arasinda-ayirim-yapilamaz-

Tarhan; “Emekçiler arasında ayırım yapılamaz”

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Sağlık emekçilerinin kadroya alınması konusunda, yardımcı hizmetlerde çalışanlar ile tıbbi cihaz başında çalışan sağlık emekçileri arasında kadroya geçişlerde ortaya çıkan haksızlıkları Türkiye Büyük Millet Meclisi Gündemine taşıdı.  

milletvekili-tarhan-emniyet-binasi-hakkinda-konustu

Milletvekili Tarhan, Emniyet binası hakkında konuştu

CHP Kocaeli Milletveklli Tahsin Tarhan, yapımına 1 yıl önce başlanan ancak müteaahhitin iflas etmesi sonrası yarıda kalan Darıca emniyet Müdürlüğü'nün yeni hizmet binası inşaatının yapımına ne zaman başlanacağını merak ettiklerini söyledi.

tarhan-yurtlar-temizlenmezse-feto-temizlenmez

Tarhan; "Yurtlar temizlenmezse FETÖ temizlenmez"

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Cemaatlerin üniversite yurtlarında örgütlenmelerinin hala devam ettiği şikayetlerinin artması üzerine bu yurtların tespit edilmesi ve araştırılması için Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne Araştırma Önergesi verdi.

tarhan-chp-daricayi-ziyaret-etti

Tarhan, CHP Darıca'yı ziyaret etti

Geçtiğimiz gerçekleşen kongrenin ardından güven tazeleyen ve yeni dönem CHP Darıca İlçe Başkanı görevini sürdüren Yakup Törk, geçtiğimiz gün yönetimini topladı.

tarhandan-hunkar-cayiri-belgesi

Tarhan’dan “Hünkar Çayırı” belgesi!

Hünkar Çayırı'nın Erzincan Kültür ve Eğitim Vakfı'na tahsis edildiğine dair belge CHP Kocaeli milletvekili Tahsin Tarhan tarafından paylaşıldı.

tarhandan-agir-elestiri-

Tarhan’dan ağır eleştiri!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan’ın Plan Bütçe Komisyonu görüşmeleri sırasında Sanayi’nin ve Tübitak’ta çalışan bilim insanlarının durumu ile ilgili sorduğu sorulara Bakanlıktan cevap geldi. Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, kendisine gelen cevapla ilgili değerlendirme yaptı.

tarhan-torba-yasaya-tepki-gosterdi-

Tarhan, torba yasaya tepki gösterdi!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan kamuoyu tarafından torba olarak bilinen 502 sıra sayılı kanun taslağının Organize Sanayi Bölgelerini ilgilendiren maddesi üzerine CHP grubu adına söz aldı ve Teklifin olumsuz yönlerini dile getirdi.


tarhan-gebzedeki-tas-ocaklarini-meclise-tasidi-

Tarhan, Gebze'deki taş ocaklarını meclise taşıdı

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Gebze Kirazpınar'da bulunan taş ocaklarının çevreye etkisinin araştırılması için Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı'na araştırma önergesi verdi

tarhan-belediyeleri-sordu-

Tarhan, belediyeleri sordu!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, önceki gün mecliste kısa bir konuşma yaptı.

tarhan-bayramoglu-kavsagi-ne-zaman-bitecek-

Tarhan; Bayramoğlu Kavşağı ne zaman bitecek?

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, bölgemizde ki bir sıkıntıyı daha TBMM gündemine taşıdı. Tarhan, Bayramoğlu’nda Kavşağında Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından devam eden çalışmaların ne zaman sona ereceğini sordu.

tarhan-daricanin-trafigi-artik-vatandasi-perisan-ediyor

Tarhan; Darıca’nın trafiği artık vatandaşı perişan ediyor!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve CHP Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk, dün gazetemizi ziyaret etti. Milletvekili Tarhan gazetemize özel yaptığı açıklamada Darıca’nın trafik sıkıntısının artık vatandaşı perişan ettiğini belirtti. Tarhan ayrıca, Darıca Askeri Arazisi’nin TOKİ’ye verilmemesinin doğru bir karar olduğunu ifade etti.

tarhan-findiga-deger-verilmiyor

Tarhan; Fındığa değer verilmiyor

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Giresun'da düzenlenen Fındık için Adalet mitingine katılarak, fındık çiftçilerine destek verdi.

chpli-baskanlardan-tarhana-destek

CHP'li başkanlardan Tarhan'a destek!

CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve yönetimi, ilçe başkanları ile gerçekleştirdiği yemek sonrasın da ortak bir açıklama yaparak, Milletvekili Tahsin Tarhan’a destek verdiler.

tarhan-ceyhana-cevap-verdi

Tarhan, Ceyhan'a cevap verdi!

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, AK Parti il başkanı Şemsettin Ceyhan’a cevap verdi.

daricanin-vekili-tahsin-tarhan

Darıca’nın vekili Tahsin Tarhan!

Geçmiş dönem içinde SHP’de yer alan sonraki süreçte ise CHP’ye katılan Tahsin Tarhan’ın Darıca’da ikamet etmesi ve Darıca’nın sorunlarını yakından takip etmesi, bölgemiz açısından büyük bir kazanç.

tarhan-trt-tefeci-gibi-calistiriliyor

Tarhan; “TRT tefeci gibi çalıştırılıyor”

Cep telefonlarında TRT payının %10 olarak alınmaya başlanması ile ilgili olarak  açıklama yapan CHP  Kocaeli milletvekili ve sanayi komisyonu üyesi Tahsin Tarhan TRT’nin tefeci gibi çalıştırıldığını ifade etti. tarhan-vatandasa-tuzak-kuruyorlar

Tarhan; Vatandaşa tuzak kuruyorlar!

Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan “EDS radar sistemi ile vatandaşa kesilen cezalar” ile ilgili basın açıklaması yaptı. Tarhan yaptığı açıklama da, “Vatandaşa tuzak kuruyorlar” diyerek, “sistemin doğru çalışıp çalışmadığı bile henüz tespit edilemiyor” dedi.


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ