Reklamlar
Akıncılar güvenlik
dikkat--elektriginiz-kesilecek-

DİKKAT ; Elektriğiniz kesilecek !

SEDAŞ tarafından yapılmakta olan yatırım, tesis bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Gebze, Darıca ve Çayırova’da belirli tarihlerde elektrikler kesilecek.

onlem-alin--elektrikler-kesilecek

Önlem alın ! Elektrikler kesilecek

SEDAŞ Tarafından yapılan açıklamada Darıca'da dahil Gebze Bölgesinde yapılmakta olan yatırım, tesis bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisine gidleceği belirtildi.

sedas-yoneticilerine-liderlik-egitimi

SEDAŞ yöneticilerine liderlik eğitimi!

SEDAŞ Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. işyeri İSG kültürünü daha da iyi seviyelere taşımayı hedefleyerek, “Dramalı İSG Liderlik Eğitimlerini” başarıyla gerçekleştiriyor.

sedastan-ornek-olacak-etkinlik

SEDAŞ'tan örnek olacak etkinlik!

SEDAŞ Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. çalışanları ve yöneticileri el ele vererek “Dünya Temizlik Gününde” anlamlı ve örnek bir etkinliğe imza attılar.

sedasa-odul-yagdi

SEDAŞ'a ödül yağdı!

SEDAŞ “Girişimcilik ve İnovasyon” alanı ile “Operasyonel Mükemmellik” alanında toplam 3 ödül aldı.

sedas-ekipleri-teyakkuz-halinde

SEDAŞ ekipleri teyakkuz halinde

Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce’de yaşanan aşırı yağış ve şarjlı hava ile oluşan yıldırımlar, SEDAŞ enerji hatlarında şebekeye büyük zarar veriyor.

sedas-calisanlarini-odullendiriyor

SEDAŞ çalışanlarını ödüllendiriyor

SEDAŞ’ın, “Elini taşın altına koyan” kendi görevleri dışında üstlendikleri sorumlulukları başarılı bir şekilde sonuçlandıran çalışanları, “Teşekkür Belgelerini” yöneticileri ve arkadaşlarının kuvvetli alkışları arasında, SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr.Necmi Odyakmaz’dan aldılar.

sedas-bayram-icin-onlemlerini-aldi

SEDAŞ, bayram için önlemlerini aldı

SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr.Necmi Odyakmaz, Bayramda SEDAŞ’ın bölgesinde enerji kesintisi yaşanmaması için gerekli önlemleri aldığını belirtti.

sedascalisanlari-yavru-kediyi-hayata-bagladi

SEDAŞ çalışanları yavru kediyi hayata bağladı

 SEDAŞ’ın Gebze Şebeke İşletme Bakım  ekiplerinde görev yapan,  Halim Okan Bulut ve Yahya Ünal isimli çalışanları, örnek bir davranışa imza attılar.

sedastan-2020ye-kadar-544-milyon-tl-yatirim-

SEDAŞ’tan 2020’ye kadar 544 milyon TL yatırım

Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce’nin elektrik dağıtım şirketi SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) gerçekleştirdiği toplantıda 2018 yılını değerlendirerek, 2019 yılı hedeflerini paylaştı. SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz, SEDAŞ’ın 2016’da başlayan ve 2020’de tamamlanacak 3. uygulama dönemindeki yatırım tutarının 544 milyon TL olacağını belirtti.

daricada-elektrikler-kesilecek

Darıca’da elektrikler kesilecek

SEDAŞ tarafından yapılmakta olan yatırım, tesis, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle aşağıdaki bölgelere, belirtilen saatlerde elektrik verilemeyecektir. Halkımıza saygıyla duyurulur.

sedasda-duygusal-ayrilik

SEDAŞ'da duygusal ayrılık

Sakarya, Bolu, Düzce ve Kocaeli bölgesinde 1,8 milyon hanenin elektriğini dağıtan, SEDAŞ’ın emekliliğe ayrılan eski İcra Kurulu Başkanı Bekir Sami Güven için veda töreni düzenlendi.

sedastan-daricada-dagitim-trafo-merkezi-calismasi

SEDAŞ’tan Darıca'da dağıtım trafo merkezi çalışması

SEDAŞ’ın Darıca’da trafo dağıtım merkezleriyle ilgili planlı ve kapsamlı çalışması,  Belediye ile işbirliği içinde gerçekleştirildi.

sedastan-secime-ozel-hazirlik

SEDAŞ’tan seçime özel hazırlık!

SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) 24 Haziran seçimlerine kısa bir süre kala sorumluluk bölgesi Bolu, Düzce, Sakarya ve Kocaeli illerinde seçim günü kesinti yaşanmaması ve olası kesintilere de anında müdahale için günler öncesinden hazırlıklarını tamamladı. 

sedasin-proje-fikri-yarismasinda-finalist-adaylar-belli-oldu

SEDAŞ’ın Proje Fikri Yarışmasında Finalist Adaylar Belli Oldu

SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven, SEDAŞ’ın sürdürülebilir hale getirdiği, gelenekselleşen Proje Fikri Yarışmasında ilk değerlendirmeyi geçen finalist öğrencilerin isimlerinin belli olduğunu açıklayarak, “2 Mayısta jüri karşısına çıkacak ve sunumlarını gerçekleştirecek finalist öğrencilerimize başarılar diliyoruz.” dedi.

sedasdan-kapak-olsun

SEDAŞ'dan ''Kapak olsun''

SEDAŞ’ın Omurilik Felçlileri Derneği ile işbirliği içinde sürdürdüğü “Kapak Olsun” projesine vatandaşlardan da gelen destek ile proje çığ gibi büyüyor.

sedastan-yatirimlara-devam

SEDAŞ'tan yatırımlara devam

(SEDAŞ) Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş., faaliyet bölgesinde bulunan 4 İl 45 İlçede 3,4 milyon nüfusa ve 1,7 milyon kullanıcıya, misyonu gereği, “güvenli, kaliteli, güvenilir elektrik enerjisine sürdürülebilir erişimini sağlamak” amacıyla, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. SEDAŞ çok farklı nedenlere bağlı olarak meydana gelebilecek olası elektrik kesintileri için vardiyalı sistemde 24 saat görev yapan ekipleri ile müşterilerine hizmet vermek üzere sahada görev yaparken, bakım ekipleri bakım programı kapsamında enerji sisteminde koruyucu önlemler alıyor ve performans esasına dayalı günlük, aylık ve yıllık bakım programlarını da gerçekleştiriyorlar.

yali-mahallesi-aydinliga-kavustu

Yalı Mahallesi aydınlığa kavuştu

Gazetemizin dünkü sayısında yer alan, ‘’Yalı Mahallesi karanlığa gömüldü’’ başlıklı haberinin ardından SEDAŞ Ekipleri bölgeye giderek yanmayan sokak lambalarını aktif hale getirdi

daricali-aileye-sedastan-odul

Darıcalı Aile’ye SEDAŞ’tan ödül

SEDAŞ “Enerjimi verimli kullanıyorum kazanıyorum. Ülkeme de kazandırıyorum.” İsimli  elektrik tasarrufu yarışmasında dereceye giren Darıcalı aile ödülünü aldı. SEDAŞ’ın bizzat telefon ile ulaşarak ve e-posta adreslerine yarışma sonucunu bildirdiği Darıcalı Daştan Ailesi, sonucu mutlulukla karşıladıklarını söylediler. SEDAŞ yöneticileri kendilerini evlerine davet eden ailelere de misafir oldular.

sedasin-proje-yarismasi-basladi

SEDAŞ’ın proje yarışması başladı

23 Mart 2018 tarihine kadar 3. Ve 4. Sınıf üniversite öğrencilerinden www.sedas.com web sitesindeki “Proje Fikri Yarışması” alanından başvurular alınacak. SEDAŞ'ın Geleneksel 3.Proje Fikri Yarışmasında “Projesi İyi Olan Kazansın” Sloganı 2018 yılında da hayat bulacak. SEDAŞ Beş Üniversite’nin temsilcileri ile yarışma takvimini birlikte açıkladı.


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ