otan yapı
darıca gazetesi
turk-metal-ve-medcity-el-sikisti

Türk Metal ve Medcity el sıkıştı

Türk Metal Sendikası Gebze 1 Nolu Şube ile Medcity Cerrahi Tıp Merkezi arasında sağlık çözümleri ortaklığı protokolü imzalandı.

medcity-tip-merkezi-yenilikleri-yakindan-takip-ediyor

Medcity Tıp Merkezi, yenilikleri yakından takip ediyor

Medcity Cerrahi Tıp Merkezi Genel Cerrahi Uzmanı Op .Dr. Bağış Taşdoğan, gelişen sağlık teknolojileri alanında profesyonel alt yapıyı ve profesyonel sağlık yaklaşımını yakından takip ettikleri ve bu yenilikleri Medcity Cerrahi Tıp Merkezi’nde uygulamaya koyduklarını ifade etti.

turk-metal-ve-medcity-el-sikisti

Türk Metal ve Medcity el sıkıştı

Türk Metal Sendikası Gebze 1 Nolu Şube ile Medcity Cerrahi Tıp Merkezi arasında sağlık çözümleri ortaklığı protokolü imzalandı.

bakan-bak-medcity-hastanesini-ziyaret-etti

Bakan Bak, Medcity Hastanesi’ni ziyaret etti

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Gebze’ye geldi.Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Gebze’ye geldi.

uykusu-kacanlara-gece-doktoru

Uykusu kaçanlara gece doktoru

Medcity Cerrahi Tıp Merkezi gündüz çalışmak durumunda olan aileleri düşünerek farklı bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi.

ozkara-ve-dulger-medcityde

ÖZKARA VE DÜLGER MEDCİTY’DE

Op.Dr.M.Nedim Özkara ve Op.Dr.Hakan Dülger Medcity Cerrahi Tıp Merkezinde göreve Başladı

medcity-gorucuye-cikti

Medcity görücüye çıktı

BÖLGENİN A SINIFI TEK CERRAHİ TIP MERKEZİ: Medcity görücüye çıktı.Gebze sağlık sektörüne yeni bir marka olan Medcity Cerrahi Tıp Merkezi yönetimi dün bölge basını ile bir araya geldi. Toplantıda Medcity Cerrahi Tıp Merkezi, sağlık alanındaki hizmetlerini ve çalışma faaliyetlerini anlatıldı.

medcity-gorucuye-cikiyor

Medcity görücüye çıkıyor

Gebze sağlık sektörünün yeni markası Medcity Gebze Cerrahi Tıp Merkezi yönetimi bugün(yarın) bir basın toplantısı düzenliyor.


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ