Kocaeli Büyükşehir
BY Yıldıray
kocaeli-valiliginden-uyari-geldi

Kocaeli Valiliği'nden uyarı geldi!

Tüm dünyayı tehdit eden COVİD-19 salgınından vatandaşlarımızı korumak ve yayılımını engellemek adına ülkemizde olduğu gibi ilimizde de ciddi tedbirler alınmış ve uygulamaya konulmuştur.

valilikten-coronavirus-toplantisi

Valilikten Coronavirüs toplantısı

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy Başkanlığı’nda Coronavirüs salgını ile ilgili alınan tedbirlerin uygulanması ve ilgili kurumlar arasındaki koordinasyonun sağlanması için toplantı yapıldı.

sehir-hastanesi-icin-geri-sayim-basladi

Şehir Hastanesi için geri sayım başladı

Vali Hüseyin Aksoy, yapımı devam eden Kocaeli Şehir Hastanesi’nin bağlantı yollarında incelemelerde bulundu ve yetkililerden bilgi aldı.

kocaeli-valiligi-yilbasi-tedbirlerini-acikladi

Kocaeli Valiliği yılbaşı tedbirlerini açıkladı

Kocaeli'nde vatandaşların yılbaşını huzur, barış ve güvenlik içerisinde geçirmeleri, kamu hizmetlerinin aksatılmadan yürütülmesi ve vatandaşların istek ve şikâyetlerinin zamanında değerlendirilebilmesi için Kocaeli Valiliği tarafından bir dizi tedbir alındı.

kocaeli-valiliginden-eylem-yasagi

Kocaeli Valiliği'nden eylem yasağı

Kocaeli Valiliği, resmi sayfasından yaptığı duyuru ile 10-24 Ekim günleri arasında 15 gün boyunca eylem ve etkinliklerin yapılmasını yasakladı.

yeni-egitim-donemi-gorusuldu

Yeni eğitim dönemi görüşüldü

2019- 2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Güvenliği Değerlendirme Toplantısı, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy başkanlığında gerçekleştirildi.

valilikten-yas-aciklamasi

Valilik'ten ''Yas'' açıklaması

Kocaeli Valiliği, Filistin’de gerçekleştirilen protesto gösterileri sırasında İsrail güvenlik güçleri tarafından hayatını kaybeden Filistinliler için 3 günlük yas ilan edildiğini açıkladı

polis--kokunu-kaziyacak

Polis , kökünü kazıyacak

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerile Jandarma'nın ‘’Uyuşturucuyla Mücadele ‘’ kapsamında yaptıkları çalışmalar meyvelerini vermeye devam ediyor.

56-kilo-eroin-ele-gecirildi

56 Kilo eroin ele geçirildi

Kocaeli Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada, uyuşturucu ve uyarıcı madde nakli ve ticareti yapmak suçundan 1 kişinin 56 kilo eroinle ele geçirildiği bildirildi.

kocaeli-valiligi-yilbasinda-alinacak-tedbirleri-acikladi

Kocaeli Valiliği, yılbaşında alınacak tedbirleri açıkladı

Kocaeli Valiliği, yılbaşında alınacak tedbirleri açıkladı.

uyusturucuya-gecit-yok

Uyuşturucuya geçit yok!

Kocaeli Valiliği tarafından yapılan açıklamada,

kocaeli-valiligi-uyardi

Kocaeli Valiliği uyardı

Yoğun kar ve buzlanmanın gece boyunca devam edeceği öğrenilirken, Kocaeli Valiliği vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı.


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ