Kocaeli Büyükşehir
BY Yıldıray
kamuoyuna-onemli-duyuru

Kamuoyuna önemli duyuru...

20 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen yangınla ilgili Darıca Park AVM Yönetiminden yazılı bir açıklama yapılarak geçici bir süreliğine binadaki tüm alanlarda faaliyetlerin verilemeyeceği bildirildi.

kamuoyuna-aciklama

KAMUOYUNA AÇIKLAMA

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, bazı basın yayın organlarında çıkan haberlerle ilgili açıklama yaparak söz konusu etkinliğe belediyenin hiçbir şekilde dahlinin ve desteğinin olmadığını belirtti.

senturk-kamuoyu-dogruyu-bilmeli

Şentürk; Kamuoyu doğruyu bilmeli!

Önceki gün bir internet haber sitesinde yer alan “Şentürk’ten Büyükşehir’e tehdit” başlıklı haber sonrası haberin muhatabı Darıca Belediye Başkan Yardımcısı Cüneyt Şentürk, Batı Yakası Gazetesi sahibi Bülent Kömürcü'ye özel açıklamalarda bulundu.

aygun-kamuoyu-vicdanini-rahatlatin

Aygün; Kamuoyu vicdanını rahatlatın!

MHP Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün gazetemize yaptığı açıklamada ‘’FETÖ Terör örgütünün bürokrasi ve siyasi noktalarına ne zaman operasyon yapılacak merakla beklemekteyiz. Kamuoyu vicdanını rahatlatın’’ dedi.

baskan-koskerden-kamuoyu-aciklamasi-

Başkan Köşker’den kamuoyu açıklaması

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker son günlerde sanal mecralarda başlatılan haksız karalama çalışmalarına karşı bir basın açıklamasında bulundu.

gtoda-tum-kamuoyuna-aciklama

GTO'da tüm kamuoyuna açıklama

Öncelikle, 10 Kasım 2015 tarihinden bu yana sosyal medyada Gebze Ticaret Odası’nın dış cephesinde Atatürk posterinin ters asıldığı ve böyle kaldığı yönünde bazı asılsız ve gerçek dışı haberler ve paylaşımlar yapılmıştır.

kamuoyuna-duyurulur-

KAMUOYUNA DUYURULUR

KAMUOYUNA DUYURULUR


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ