Gebze Belediyesi
Akıncılar güvenlik
cakmak-gtu-bilimsel-calismalarin-merkezi-olacak

Çakmak; GTÜ bilimsel çalışmaların merkezi olacak

Gebze Teknik Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi görkemli bir törenle hizmete açıldı.

gtu-kongre-ve-kultur-merkezi-torenle-acildi

GTÜ Kongre ve Kültür Merkezi törenle açıldı

Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ)’nde çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yaparak; dönem açılışları, bilimsel, uluslararası toplantı, çalıştay, konferans, seminer ve konser gibi etkinliklerin düzenleneceği, sahne ve gösteri sanatlarının icra edileceği Kongre ve Kültür Merkezi Açılış Töreni, görkemli bir konserle gerçekleştirildi.

daricada-subat-etkinlikleri-dolu-dolu

Darıca'da Şubat etkinlikleri dolu dolu

Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi Şubat ayı kültür sanat etkinlikleri yayınlandı. Söyleşiden tiyatroya, konserden seminere kadar birçok etkinlik Darıcalılara keyifli anlar yaşatacak.

gtu-kongre-ve-kultur-merkezi-aciliyor

GTÜ Kongre ve Kültür Merkezi açılıyor

Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) yerleşkesinde üniversite ve bölgemizin bilim, kültür ve sanat programlarının merkezi olacak Kongre ve Kültür Merkezi 4 Şubat Salı günü açılıyor.

daricada-kasim-ayi-dolu-dolu-gececek

Darıca'da Kasım Ayı Dolu Dolu Geçecek

Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi Kasım ayı etkinlik takvimi açıklandı. Çocuklar için 5 ayrı tiyatronun sergileneceği kasım ayında sanatseverleri farklı etkinlikler bekliyor.

daricada-kultur-sanat-etkinlikleri-suruyor

Darıca'da Kültür Sanat Etkinlikleri Sürüyor

Darıca Belediyesi tarafından Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde düzenlenen kültür sanat etkinlikleri, “Çocuklarımızla İtişmeyelim İletişelim” isimli söyleşi ile devam ediyor.

yazar-simsirgil-cayirovada

Yazar Şimşirgil. Çayırova'da

Eğitim, öğretim ve gençlik alanlarında faaliyetleri destekleyen seminer, konferans ve söyleşiler düzenleyen Çayırova Belediyesi, gençlerin kültür ve medeniyet değerlerini özümsemiş, geleceğini tarihinden aldığı güçle şekillendiren yeni bir gençliğin yetişmesini hedefliyor

cayirova-naim-suleymanoglu-kultur-merkezi-acildi

Çayırova Naim Süleymanoğlu kültür Merkezi açıldı

 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Çayırova Belediyesi işbirliği ile yapılan Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezi, Naim Süleymanoğlu'nun kardeşi Muharrem Süleymanoğlu ile Olimpiyat ve Dünya Şampiyonu Taner Sağır'ın katılımıyla açıldı.

naim-suleymanoglu-kultur-merkezi-aciliyor

Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezi açılıyor

Çayırova Belediyesi, ilçedeki sosyo-kültürel hayatı canlandıran, eğitim, spor ve sanata değer katan yepyeni bir proje olan Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezi’ni hayata geçirdi. Temeli 2017 yılı içerisinde atılan proje 1 yıl gibi bir sürede tamamlanarak resmi açılış öncesinde hizmete sunuldu.

necmettin-erbakan-kultur-merkezinde-sona-gelindi

Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde sona gelindi

2018 Yılı içerisinde yaptığı çalışmalarla ilçede sosyal, sportif ve kültürel alanlarda hızlı bir değişim gerçekleştiren Çayırova Belediyesi, değişim ve dönüşüm yılı olarak belirlenen bu dönemde ilçede dev yatırımları bir bir hayata geçiriyor.

naim-suleymanoglu-kultur-merkezi-tamamlandi

Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezi Tamamlandı

Çayırova’nın eğitim, spor, kültür ve sanat alanında gelişimine büyük katkı sunacak olan Kültür Merkezleri projeleriden biri olan Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezi tamamladı. Birçok alanda hizmet verecek olan projenin çevre düzenlemesinde ise sona gelindi.

cuceloglu-gebzeye-geliyor

Cüceloğlu Gebze'ye geliyor

Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu, 24 Ocak'ta Gebze Kültür Merkezi'nde, Gebzeliler'le bir araya geliyor

necmettin-erbakan-kultur-merkezi-hizla-yukseliyor

Necmettin Erbakan Kültür Merkezi hızla yükseliyor

2017 Yılını kültürel değişim ve dönüşüm yılı olarak belirleyen ve bu çerçevede dev projelerini hayata geçiren Çayırova Belediyesi, Kocaeli’nin en büyük Kültür Merkezi’nin inşaatını sürdürüyor.

daricada-usta-fotografcilar-sergisi

Darıca'da Usta fotoğrafçılar sergisi

Kültür sanat etkinlikleri kapsamında Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde  “ Ustalardan Seçkiler Türkiye” isimli Fotoğraf Sergisinin açılışı yapıldı.

sehit-halisdemirin-adi-kultur-merkezinde-yasatilacak

Şehit Halisdemir’in adı Kültür Merkezi’nde yaşatılacak

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin, 15 Temmuz’da şehit olan Astsubay Ömer Halisdemir için memleketi Niğde’nin Bor ilçesine bağlı Çukurkuyu Beldesi’nde inşa ettiği Kültür Merkezi’nin açılışı 22 Temmuz Cumartesi günü saat 14.00’da törenle gerçekleştirilecek.

kultur-merkezi-magdurlariyardim-istiyor

Kültür Merkezi Mağdurları yardım istiyor!

2012 yılında temeli atılan ve 2015 yılında açılışı gerçekleştirilen Adnan Menderes Kültür Merkezi inşaatının yapımını üstlenen yüklenici firmadan halâ alacağı olduğunu ileri süren Darıcalı bazı firma sahipleri, aradan geçen 4 yıla rağmen kendilerine ödeme yapılmadığından yakındılar.

kultur-merkezindeki-dukkanlar-85-milyona-satildi

Kültür Merkezi’ndeki dükkanlar 8,5 milyon’a satıldı

Darıca Belediyesi, Darıca Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde bulunan dükkanları, 8 milyon 550 bin TL’ye sattı.

daricadaki-kurslara-yogun-ilgi-

Darıca’daki kurslara yoğun ilgi

Darıca Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde açılan kurslar katılımcıları bekliyor.

karaosmanoglu-kultur-merkezini-cok-begendi

Karaosmanoğlu, Kültür Merkezi'ni çok beğendi

Darıca Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde açılan 100. Yılında Çanakkale Fotoğraf Sergisi’ni gezen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, geçtiğimiz ay hizmete açılan Kültür Merkezi’nde incelemeler yaparken, Başkan Şükrü Karabacak’a ilçeye kazandırdığı bu eserden dolayı teşekkür etti.

kultur-merkezinde-programlar-basliyor

Kültür Merkezi'nde programlar başlıyor

Geçtiğimiz ay hizmete açılan Darıca Belediyesi Adnan Menderes Kültür Merkezi 08 Kasım 2015 Pazar günü gösterimi yapılacak Çocuk Tiyatrosuyla perdelerini açıyor.


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ