Bölge, Sürücü Kursu, Alemdar, Nur Marin, Dörtler Cam, Kerimiz
By KOKO KOKOREÇ
gosb-bekledigi-sertifikayi-aldi

GOSB, beklediği sertifikayı aldı

GOSB,  gelişen teknoloji ve sektörler ile artan ihtiyaçlar sonucunda daha fazla görev yüklenen bilgi alt yapılarının emniyetini sağlamak amacı ile yaptığı çalışmalar kapsamında gerçekleştirilen denetimleri başarı ile tamamlayarak “ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi” sertifikasını aldı. 

gosb-2019da-yeni-isbirliklerine-imza-atacak

GOSB, 2019'da yeni işbirliklerine imza atacak

Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB), 7. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı’na (ICSG İstanbul 2019) katılıyor.

gosbun-ekim-toplantisi-yapildi-

GOSB’un Ekim toplantısı yapıldı

GOSB Katılımcıları, Sanayici Sohbetleri Toplantıları kapsamında , Ekim ayı toplantısı GOSB katılımcı firmalarından Tadım Gıda Maddeleri San. ve Tic. A.Ş.’de yapıldı.

belarus-heyeti-gosba--ziyaret-gerceklestirdi

Belarus heyeti GOSB’a ziyaret gerçekleştirdi

Belarus Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Ekonomi ve Ticaret Müsteşarı ve beraberindeki Mogilev Serbest Ekonomi Bölgesi ve Great Stone Sanayi Bölgesi yetkililerinin bulunduğu Belarus Heyeti, GOSB’u ziyaret etti.

gosb-modeli-abd-yolcusu-

GOSB modeli ABD yolcusu

Türk Amerikan İş Adamları Derneği Amerikan Ticaret Odası Türkiye (TABA -AmCham) ve Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) arasında gerçekleştirilen işbirliğinin detayları, GOSB Yönetim Merkezi ve Sosyal Tesisleri Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantı ile GOSB katılımcılarına anlatıldı. 

2017nin-en-basarili-teknoparki-gosb-teknopark

2017'nin en başarılı teknoparkı; GOSB TEKNOPARK!

İstanbul Ekonomi Zirvesi’nde düzenlenen İstanbul Altın Değerler Ödülleri’nde, 2017 Yılının En Başarılı Sanayi Teknoparkı, GOSB Teknopark oldu.

vali-aksoy-gosbu-ziyaret-etti

Vali Aksoy GOSB’u ziyaret etti

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, 14 Aralık Perşembe günü GOSB’u ziyaret etti.


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ