Orhan Kılıç
demirci-vatandaslarla-ic-ice

Demirci, vatandaşlarla iç içe!

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, birebir halkla buluştuğu ve yatırımlar hakkında fikir alışverişinde bulunduğu Hasbihal Buluşmalarının 2019 yılındaki ilk programında Bilgievleri bünyesinde eğitim alan öğrencilerin velileriyle bir araya geldi.

demirci-sgk-calisanlariyla-bir-araya-geldi-

Demirci, SGK çalışanlarıyla bir araya geldi

Sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerinden birisi olan halk toplantılarına yeni bir boyut kazandıran Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, “Hasbihal Buluşmaları” adı altında her kesimden insanla bir araya gelerek katılımcı yerel yönetimin ve sosyal belediyeciliğin en güzel örneğini sergilemeye devam ediyor.

demirci-hedeflerimize-ulasacagiz

Demirci, “Hedeflerimize Ulaşacağız”

Yeni sosyal yaşam alanlarıyla ilçeye büyük bir değer katan Çayırova Belediyesi, 2018 yılı içerisinde planladığı projelerinin arasında yer alan Şelale Park Semt Meydanı ve Sosyal Tesislerini tamamlamak üzere.

demirci-yeni-ogretmenlerle-bulustu

Demirci, yeni öğretmenlerle buluştu

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, ilçeye yeni atanan öğretmenlerle Hasbihal Buluşması adı altında birlikteliğini sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta ilkokul öğretmenleri ile bir araya gelen Demirci, bu hafta ise Ortaokul öğretmenlerini ağırladı.

demirci-yeni-atanan-ogretmenlerle-bulustu

Demirci, yeni atanan öğretmenlerle buluştu

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, ilçeye ataması gerçekleştirilen öğretmenlerle Çayırova Belediyesi Sosyal Tesislerinde bir araya geldi.

yatirimlar-demircinin-takibinde

Yatırımlar Demirci’nin takibinde!

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, hafta içi katıldığı birçok etkinlik ve çalışmanın dışında hafta sonunu da yoğun bir program uygulayarak yatırımlara ayırdı.

demirciden-44-okula-spor-malzemesi-destegi

Demirci’den 44 Okula Spor Malzemesi desteği

‏Eğitimde, sağlıkta, sanatta, ulaşım, çevre, sosyal, kültürel yatırımlarda olduğu gibi sporda da önemli hizmetler gerçekleştiren, sosyal belediyeciliği her zaman hizmet ilkesi edinerek çalışmalarını sürdüren Çayırova Belediyesi, ilçedeki ilk, orta ve lise derecelerindeki 44 okula spor malzemesi desteğinde bulundu.

gozen-ve-demirci-muhtarlarla-bulustu

Gözen ve Demirci muhtarlarla buluştu

Çayırova Kaymakamı Hasan Gözen’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen birim müdürleri ve mahalle muhtarları toplantısına katılan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, ilçede yapılan projeler, güvenlik, altyapı, sağlık, eğitim gibi kamu hizmetleri hakkında değerlendirmelerde bulundu.

baskan-demirci-29-ekim-cumhuriyet-bayramini-kutladi

Başkan Demirci 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Kutladı

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

demirci-velilerle-bulustu

Demirci velilerle buluştu

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’nin Hasbihal Buluşmaları adı altında farklı bir halkla ilişkiler projesine imza attığı toplantılar anne çocuk kulüplerinde devam ediyor.

demirci-secim-beyannamemizin-2-kati-is-urettik

Demirci: Seçim beyannamemizin 2 katı iş ürettik

Yapımı biten, devam eden ve planlanan projelerde gelinen noktayla ilgili değerlendirmede bulunan Başkan Demirci, seçim beyannamesinde yer almamasına rağmen 4.5 yılda 40 tanesi büyük olmak üzere yaklaşık 80 projeyi hayata geçirerek tam bir fiziki değişim ve dönüşüme imza attıklarını söyledi.

baskan-demirci-30-agustos-onurlu-bir-zaferdir

Başkan Demirci; 30 Ağustos, Onurlu bir zaferdir

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, 30 Ağustos Zafer Bayramı için kutlama mesajı yayımladı.

baskan-demirci-acti-agzini-yumdu-gozunu

Başkan Demirci, açtı ağzını, yumdu gözünü

Bazı basın yayın organlarında yer alan eski Başkan Yardımcısı Refik Tartar ile ilgili haberler üzerine bir toplantı düzenleyen Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, yapılan haberlerin asılsız olduğuna değinerek, bu konuda CHP Çayırova İlçe Başkanı Selahattin Kaya’nın parmağının olduğunu söyledi. Demirci seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte ilgisiz alâkasız konuların ısıtılıp ısıtılıp servis edildiğine değindi.

baskan-demirciden-kurban-bayrami-mesaji

Başkan Demirci’den Kurban Bayramı Mesajı

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Kurban Bayramı ile ilgili bir mesaj yayınlayarak, tüm İslam aleminin bayramını kutladı.

demirci-oyunu-kullandi

Demirci oyunu kullandı

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ve eşi Gül Demirci Yeni Mahalle İlkokulu’na gelerek oylarını kullandılar.

demirciden-bayram-mesaji

Demirci'den bayram mesajı

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

demirci-gazetecilerle-sahurda-bulustu

Demirci, gazetecilerle sahurda buluştu

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, önceki gün gece Akse Meydanı Sosyal Tesislerinde Gebze bölgesi basın mensuplarıyla sahur programında bir araya geldi. Şevki Demirci’nin basın buluşmasında Belediye başkan yardımcısı Mustafa Malkoç’da hazır bulunurken çok sayıda gazeteci katılım sağladı.

baskan-demirciden-23-nisan-kutlamasi

Başkan Demirci’den 23 Nisan Kutlaması

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

cayirova-belediyesi-4-bin-760-ogrenciye-bisiklet-dagitacak

Çayırova Belediyesi 4 Bin 760 öğrenciye bisiklet dağıtacak

Geçtiğimiz yıl 5. sınıf öğrencilerine yönelik bisiklet dağıtımı uygulamasını başlatan Çayırova Belediyesi, bu yıl 4 bin 760 5.’inci sınıf öğrencisine bisiklet dağıtıyor.

demirci-canakkale-zaferi-turk-ve-dunya-tarihine-damga-vurmustur

Demirci; Çanakkale Zaferi, Türk ve Dünya tarihine damga vurmuştur

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, 18 Mart Çanakkale Zaferinin 103. Yıldönümü ve Şehitlerini anma günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ