Darıca\'nn ilk ve tek günlük gazetesi
saadetin-adayi-cetinkayaya-nefes-almak-yok

Saadet'in adayı Çetinkaya’ya nefes almak yok

Saadet Partisi darıca Belediye Başkan Adayı Selim Çetinkaya, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak seçimleri kazanmak için var gücüyle çalışmaya devam ediyor.

cetinkaya-saadetin-yonetimine-herkes-gibta-edecek

Çetinkaya; Saadet’in yönetimine herkes gıbta edecek

Saadet Partisi Darıca Belediye Başkan adayı Selim Çetinkaya, dün ziyaret için gittiği Erzurumlular Derneği’nde tezahuratlarla karşılandı

cetinkayaya-erzurumlulardan-destek

Çetinkaya’ya Erzurumlular’dan destek

Saadet Partisi Darıca Belediye Başkan Adayı Selim Çetinkaya, asker uğurlamak için gittiği Erzurum İspir Karahan Köy Derneği’nde coşkuyla karşılandı

tesekkur-etti

Teşekkür etti

Saadet Partisi Darıca Belediye Başkan Adayı olarak ismi açıklanan Selim Çetinkaya yaptığı yazılı açıklamada, kendisini bu göreve layık gören herkese teşekkür etti

saadet-partisinde-cetinkaya-sesleri

Saadet Partisi’nde Çetinkaya sesleri

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri için Darıca’da henüz adayını açıklamayan Saadet Partisi, Belediye Başkanlığı için Selim Çetinkaya ismini düşündüğü öğrenildi.

cetinkaya-chpde-dahil-tum-partilerin-oylarini-alacagiz

Çetinkaya;, CHP'de dahil tüm partilerin oylarını alacağız

Saadet Partisi İlçe Başkanı Selim Çetinkaya, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler nedeniyle gazetemize yaptığı ziyarette partisinin Darıca Belediye Başkan Adayını ocak ayının sonunda açıklayacaklarını söyledi.

saadet-partisinden-diger-partilere-davet

Saadet Partisi’nden diğer partilere davet

Saadet Partisi Darıca İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenecek olan, ‘’Erbakan Hocayı Anma’’ programına, 4 siyasi partinin ilçe başkanları da davet edildi.

saadet-partisi-bizi-unutmadi

Saadet Partisi bizi unutmadı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetemizi ziyaret eden Darıca Saadet Partisi İlçe Başkanı Selim Çetinkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, gazeteciler onuruna kahvaltı organizasyonu düzenliyor.


YAZARLAR

KOCAELİ - HAVA DURUMU

KOCAELI

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ